| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Aďo |
|---|---|
| Priezvisko: | T. |
| Mesto: | |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | |
| Členom ePhota od: | 27. 03. 2013 |
| Posledná aktivita: | 2026-05-19 16:21:58 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Sony Cyber-shot DSC-RX100 Fujifilm X-M1 Panasonic Lumix DMC-TZ7 |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |













RSS
Z toho dôvodu som ešte urobil dve verzie...Jedná skoro stredová a druhá už skôr tretinová..
Mne na tej na kritike sa zdalo ,že tá obloha vpravo už je nezáživná,tak z toho dôvodu som včera ubral sprava. o troška som oddialil stred horizontu...To isté sa mi zdá aj na tejtodnešnej upravenej vpravo..Ta viac stredová sa tej nezáživnej oblohy zbavila ,ale neviem,či je to OK..To posúď Ty alebo iní...
Viď foto...