viacručná žena... kam kráčaš.. ženy a kríž cez hory... ostrovček zimná náladovka II z Klinu misa lúče III pri odpočinku
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Cesta jari adamac 2015-04-29 19:58:33
pekná línia cesty,ktorú oživuje biely krík ,ako aj podvečerná atmosféra Tatier,takže veľmi pekné..
 
adamac
psofutbal adamac 2015-04-29 13:06:07
úsmevný moment..Asi by skúsil ten svetlý horný prúžok orezať...Možno by stálo za uváženie formát 16:9,keď by orezal ten svetlý prúžok a viac z dola...
 
adamac
Cestou necestou. adamac 2015-04-28 16:45:42
mal by si foto ešte zmenšiť pred vložením a potom troška doostriť..Neboj sa pridať čiernej a kontrastu,aby si to oživil...Ja som to len tak troška skúsil,takže neviem,či sa Ti to bude pozdávať..
 
adamac
Ranný trip adamac 2015-04-28 14:41:08
trošku uletená tonalita ,ale aj tak zaujalo..
 
adamac
Tisíc izieb adamac 2015-04-28 14:37:32
neviem koľko pokusov si musel urobiť,ale výsledok stojí za to...Veľmi dobré...
 
adamac
Vždy znova vstávaj a bež! adamac 2015-04-28 14:35:52
keby dospelý takto zabojovali,ako dievčatko,tak by sme mali v športe viac úspechov..Veľmi pekne zachytené..
 
adamac
Za našou dedinou IV adamac 2015-04-27 21:31:15
pekne Ti ho na-svietilo...Neskúšal si formát 16:9 ?
 
adamac
Nosice.. adamac 2015-04-27 21:04:58
áno...
 
adamac
Nosice.. adamac 2015-04-27 20:48:14
ostrovčeky vyzerajú aj zhora zaujímavo..Len neviem,či sa dá dostať k nim bližšie....
 
adamac
Nosice.. adamac 2015-04-27 20:45:28
Nejak som bol lenivý napísať celý názov... Dík za zastavenia..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-04-27 20:43:38
Vďaka...
 
adamac
Za našou dedinou II adamac 2015-04-24 14:47:42
foto sa mi po rozkliku páči ..Možno by si mohol skúsiť výrez bez toho poľ.posedu..Asi takto...
 
adamac
Ja ťa vidím! adamac 2015-04-24 14:33:59
neviem či len chľastať,ale vidím tam ešte dva rozdielne obrazy v strede..
 
adamac
domáce zátišie... adamac 2015-04-24 14:11:09
zaujímavé zátišia nachádzaš doma..Ináč podobne zdieľam vyjadrenie Matwea..
 
adamac
tiež niekde na marse adamac 2015-04-24 14:03:26
máte zaujímavé schémy na stanici v Trnave a dobrý aj prevod..
 
adamac
mozgové závity zeme adamac 2015-04-24 14:00:18
tie brázdy ma vtiahli do záberu..Asi dnešná TOP...
 
adamac
Šištičky od Červeného smreka.. adamac 2015-04-23 13:49:11
....Pekná tonalita šušiek..
 
adamac
do neznáma.. adamac 2015-04-21 14:39:39
a keď nevidíš ďalšiu tyčku na hrebeni,tak je to ešte horšie Hoci tento hrebeň máme prejdený nespočetne krát,tak sme sa pri tejto túre ocitli v situácii,že sme nevedeli kadiaľ pokračovať..Ale po krátkom dôkladnejšom skúmaní terénu sme mohli pokračovať..Aj keď sme to napokon otočili späť..
Vďaka za zastavenie..
 
adamac
--Golden Structures-- adamac 2015-04-20 21:09:04
pekná štruktúra snehu ,ako aj svetlo na vrchole ..
 
adamac
Tváre Zakázaného mesta I. adamac 2015-04-20 20:52:22
dobrú tvár si vybral...pekné..
 
Stránok 92 z 229
1 2 ... 90 91 92 93 94 ... 228 229