lúče III cez hory... ostrovček viacručná žena... čo tam bude? z Klinu kam kráčaš.. zimná náladovka II misa vzdialený..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
nezbedník.. adamac 2015-04-08 13:35:03
máš pravdu ,ako komunikovať s koňmi..Mojou nevýhodou bolo,že som tie kone nepoznal a nevedel som,či náhodou medzi nimi není aj nejaký divší typ.V ich okolí nebolo nikoho,kto sa stará o tie kone,aby sa to spýtal..Deti,čo chodia okolo ohrady,tak ich občas asi prikrmujú..Takže to pravdepodobne očakávali aj odo mňa a preto sa viac krát prihrnuli ku mne.Občas som im musel dať najavo,že ja som tam pánom a že sa ich nebojím.Hoci to až tak pravda nebola..
Som rád,že Ťa séria oslovila..Vďaka..
 
adamac
nezbedník.. adamac 2015-04-08 10:27:04
ak som chcel nejaké lepšie kompozície,tak som musel do ohrady medzi nich..Nebolo to jednoduché,lebo aj tie staršie kone ma tam mali ako atrakciu a hneď sa približovali ku mne aj z viacerých strán..Tak som si musel ustrážiť pozíciu,aby som sa nedostal k niektorému zo zadu ku jeho zadným nohám,aby som nedostal ranu kopytami..
Keďže cicá mamu,tak je to asi ešte žriebä,ale mal už aj iné chúťky k mame ..Viď foto..
 
adamac
Pozorný zajko adamac 2015-04-06 13:25:45
riadne vystrašené očko..Pekne zachytené..
 
adamac
... adamac 2015-04-06 13:24:09
to je odraz v skle?
 
adamac
Million star hotel adamac 2015-04-06 13:22:03
super práca i foto..
 
adamac
Cestou... adamac 2015-04-03 10:37:26
pekná atmosféra..Kde sú tieto lúky?
 
adamac
prestávka na túre adamac 2015-04-03 10:34:48
príjemné foto,ako aj prostredie na prechádzky..Kde sú tieto lúky,ak to není tajomstvo?
 
adamac
Drážovce adamac 2015-04-02 17:03:05
pridávam sa k Tibrenovi na štvorec..Asi by bral viac z oblohy..Asi takto...
 
adamac
pitný režim... adamac 2015-04-02 16:52:40
tak by to malo byť
 
adamac
Coming Back to Life adamac 2015-04-02 15:03:30
má to mystiku..Aj tá hudba je dobrá...
 
adamac
pitný režim... adamac 2015-04-02 14:22:03
Vďaka Alex,uvidíme večer,či aj iným
 
adamac
Brooklyn Bridge  (Gotham city) adamac 2015-04-02 14:10:03
už si nepamätám všetky Tvoje fotky,ale mám pocit,že táto je jedná z najlepších..Super..
 
adamac
Západ slnka na Čachtickom hrade adamac 2015-04-01 11:01:22
ak si nemusel retušovať svoje nohavice,tak to je v pohode Pekný prvý apríl
 
adamac
Západ slnka na Čachtickom hrade adamac 2015-04-01 10:55:12
ja si myslím,že s tým prvým stromom kýval maco ,lebo tie ostatne stromy sú v kľude...
Pekná atmosféra,tonalita ,takže veľmi pekné foto..
 
adamac
Na zadných adamac 2015-04-01 10:44:07
tak túto momentku po dotiahnutí detailov by privítal na kritike..
 
adamac
jeden čihí,druhý hotá.. adamac 2015-04-01 10:39:11
to sú povely pohoniča pre kone..Hatátitla sa nedostavil k foteniu
 
adamac
krajinka adamac 2015-03-31 18:52:40
to asi ešte není tohtoročná?
 
adamac
krajinka adamac 2015-03-31 18:47:35
pekné línie krajiny..Skús ju dať bez tej HDR úpravy a bez konárkov,ako Ti Stephan naznačil..
 
adamac
Pod kupolou adamac 2015-03-30 19:07:42
tie stromy vytvárajú okolo pajkov zaujímavý priestor..
 
adamac
stromčekovo.. adamac 2015-03-30 19:05:21
aj keď kalendárne už zima skončila...Vo vyšších polohách nás v nasledujúcich dňoch čaká riadna biela perina..
 
Stránok 95 z 229
1 2 ... 93 94 95 96 97 ... 228 229