ženy a kríž misa cez hory... lúče III zimná náladovka II vzdialený.. čo tam bude? ostrovček viacručná žena... pri odpočinku
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Kadiaľ ísť adamac 2015-03-15 14:13:18
Majo,mal si im poradiť a nie fotiť Pekný prevod..
 
adamac
Obrázky z Turca adamac 2015-03-15 10:29:18
zaujímavý prevod..
 
adamac
... adamac 2015-03-15 10:20:51
to si fotil z Pyšného štítu alebo z Lomničáku?Také to počasie bolo v utorok..
 
adamac
Vynáranie adamac 2015-03-15 10:06:37
pekná atmosféra i foto..
 
adamac
Tanec s  metlou adamac 2015-03-15 10:03:05
Majo,aj vo farbe je to veľmi pekné..
 
adamac
Dane a účtovníctvo... adamac 2015-03-13 19:57:47
pekné foto i tonalita..
 
adamac
Svetlo pre Valentína adamac 2015-03-13 19:53:01
veľmi pekné svetlo,kompozícia i foto..
 
adamac
eštezimnorybníková adamac 2015-03-13 19:51:28
veľký kľud ide z fota..Pekná atmosféra ,zrkadlenie i fuji farby..
 
adamac
alpska hrebenovka adamac 2015-03-13 18:14:42
pekná atmosféra i foto..Ten rámik,akoby uberal z priestoru..
 
adamac
Na konci tunela adamac 2015-03-13 13:15:21
tak tu Majo vlož link na tú stránku,aby som sa aj ja niečo poučil..
 
adamac
Na konci tunela adamac 2015-03-13 10:59:50
Majo,takú peknú tunelovku by neurobili ani naši tunelári alebo politici
Pekný aj prevod..
 
adamac
pri kaplnke.. adamac 2015-03-13 08:10:41
Ďakujem...
 
adamac
Doba mobilová IV. adamac 2015-03-12 19:49:09
skúsil som formát 4:3,aby ten kúsok ľavej osoby tam nebol...Neviem,či sa Ti to bude pozdávať..
 
adamac
Ideme bráško adamac 2015-03-12 17:03:59
aby tu ozdobu na palci pravej nohy naše ženy neodkúkali..
 
adamac
pri kaplnke.. adamac 2015-03-12 16:45:25
Majo nemám ku kaplnke až tak ďaleko z domu,tak tam môžem zájsť aj peši..Túto zimu sa mi nejak nepodarilo nafotiť tie stromy v zimnom ošatení a aby bolo dobré svetlo...Hoci som tam bol parkrát ..
 
adamac
pri kaplnke.. adamac 2015-03-12 16:42:21
ďakujem...
 
adamac
The záverečná adamac 2015-03-12 12:21:56
pekný mostík i foto..Aj táto tonalita jej pristane..
 
adamac
legenda sa teší na jar adamac 2015-03-11 21:44:52
príjemná tonalita a pekné zrkadlenie..
 
adamac
unavený ... adamac 2015-03-11 19:12:22
Vďaka...
 
adamac
unavený ... adamac 2015-03-11 19:12:00
Vďaka Vlado..
 
Stránok 99 z 229