čo tam bude? zimná náladovka II kam kráčaš.. ženy a kríž lúče III vzdialený.. z Klinu pri odpočinku cez hory... viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Homôlka adamac 2015-03-02 18:25:14
ďakujem..
 
adamac
Homôlka adamac 2015-03-02 18:23:16
mám pocit,že pod Reváň chodí viac Ephoťákov a popularity fujin neviem zhodnotiť Ďakujem za pristavenie..
 
adamac
Homôlka adamac 2015-03-02 18:21:07
ďakujem..
 
adamac
Rozhádané susedky adamac 2015-03-02 13:17:31
tak si ich mal udobriť Nejaké omrvinky hodiť...
Pekné pokračovanie predošlej..Táto má ešte lepšiu atmosféru..
 
adamac
Stehlík obecný. adamac 2015-03-01 22:00:46
troška som Ti zmenil kompozíciu...
 
adamac
Púštne safari adamac 2015-03-01 10:52:28
super foto..
 
adamac
Drozd labužník adamac 2015-03-01 10:49:49
veľmi zaujímavý experiment..páči..
 
adamac
ženy a kríž adamac 2015-02-28 18:55:58
vďaka...
 
adamac
Doktor z hôr adamac 2015-02-28 17:14:56
skúsil som Tvoj obľúbený formát 1:1 a celkom sa mi to pozdáva,ale neviem,ako Tebe...
 
adamac
lístoček.. adamac 2015-02-28 17:10:12
Vďaka Majo..
 
adamac
Stohovka II adamac 2015-02-28 17:09:36
veru bolo..Len kvôli prešľapovaniu vo väčšom snehu som sa dostal na hrebeň neskôr..
Tak som nemohol využiť lepšie svetlo..Vďaka Patrik za pristavenie..
 
adamac
Turiec adamac 2015-02-28 11:12:21
pekná tonalita i svetlo-pekné foto..
 
adamac
... adamac 2015-02-28 11:10:35
pekné...
 
adamac
Očista II adamac 2015-02-28 11:07:31
pekné...
 
adamac
lístoček.. adamac 2015-02-27 19:45:19
a nikto ho nechytil
 
adamac
bird lines adamac 2015-02-27 14:30:13
pekne štruktúry...Ešte keby išli stopy viac do uhlopriečky...Lenže rozkáž lyžiarom,ako majú chodiť
 
adamac
Môj Turiec adamac 2015-02-27 14:24:35
veľmi pekný pohľad na pole a Turiec..
 
adamac
Temná energia adamac 2015-02-27 14:23:35
neviem,či je konštruktívna kritika,ale ja by dal trošku pocitovo expozíciu do plusu,ale veľmi málo..A orezal by kúsok z dola...Viď dole..To nič na tom nemení,že je veľmi pekné foto..
 
adamac
Raňajky adamac 2015-02-27 10:02:16
mne sa táto viac pozdáva,ako tá predošlá..Ako keby tu bol väčší očný kontakt a aj tá stredova línia pekne ťahá dozadu..Veľmi pekný aj prevod..
 
adamac
Lietanie v lúčoch adamac 2015-02-27 09:33:59
neskúšal si na väčšej verzii stiahnuť svetlo na oblohe,aby si zvýraznil tie lúče? Ja som to skúsil na tejto zmenšenej,tak neviem ako sa Ti to bud pozdávať...
 
Stránok 103 z 229