lúče III vzdialený.. zimná náladovka II viacručná žena... ostrovček z Klinu cez hory... kam kráčaš.. pri odpočinku čo tam bude?
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
štruktúra...II adamac 2015-02-24 18:52:41
ďakujem za názor..
 
adamac
štruktúra...II adamac 2015-02-24 15:20:17
karta není problém..Skôr výkon notebooku a program v ktorom spracovávam raw..Strašne to dlho trvá,tak niektoré zábery fotím len v JPG..Mal to byť len dokumentačný zber,ale pri otvorení v PC sa mi to pozdávalo..Fotím na manuál a aj expozícia bola + ,ale asi málo,hoci histogram vyzeral v pohode..Vďaka za rady..
 
adamac
štruktúra...II adamac 2015-02-24 15:00:33
tento záber som nefotil do raw,tak som z fota dole už nevedel nejak vyťažiť väčšiu škálu čb...Možno som mal skúsiť ešte viac pritlačiť...
 
adamac
Pokoj adamac 2015-02-24 14:14:32
ide z toho fota nádych jesene a pohody ..Pekné línie,ako aj tonalita..
 
adamac
Lapač svetla.. adamac 2015-02-24 10:14:18
z prvotného náhľadu by ani nepovedal,že je to z Rozsutca,ale až po detailnejšom pozretí..Podmienky skvelé-foto veľmi pekné..
 
adamac
štruktúra...II adamac 2015-02-24 08:58:51
nevedel som sa rozhodnúť ,ktorú verziu..Tu dole je ešte jedná v troška inom kontraste...
 
adamac
v horách vyšlo slnko adamac 2015-02-24 08:34:49
pekné miesto..
 
adamac
Ži svoj sen adamac 2015-02-24 08:33:40
dve rôzne tváre -pohľady vytvárajú pekné foto,aj prevod super..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-24 07:45:21
ďakujem..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-24 07:45:01
ešte tam asi pôjdem fotiť ,ďakujem..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-24 07:43:11
ďakujem Aďka..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-24 07:39:46
ďakujem..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-24 07:38:55
nevadí,ďakujem..
 
adamac
Cestou na Rakytov adamac 2015-02-23 21:48:24
nie ten manželský pár,čo ste zachraňovali mali psov...K nám sa pridali psy z poľ.chaty a išli s nami až na Limbu..A po ceste sme stretli troch turistov,ktorý schádzali z Limby,tak som si myslel,že si bol niektorí z nich..
 
adamac
Cestou na Rakytov adamac 2015-02-23 21:25:48
tak ja som išiel s tými ženami a psami,ktorý ušli majiteľovi a chceli sme ich poslať dole..
 
adamac
Cestou na Rakytov adamac 2015-02-23 21:22:19
vy ste boli s Petrom zachraňovať tých bežkárov na hrebeni?
 
adamac
Cestou na Rakytov adamac 2015-02-23 21:09:56
my sme tade išli predminulý víkend..Viď foto..
 
adamac
Slnko v sieti svieti adamac 2015-02-23 21:01:29
ja okrem slnka vidím aj muchu...Trocha som Ti ho zmenšil,aby mucha vynikla...
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 20:37:40
ďakujem...
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 20:37:13
vďaka Rasťo..
 
Stránok 106 z 229