cez hory... zimná náladovka II ženy a kríž pri odpočinku čo tam bude? lúče III z Klinu viacručná žena... kam kráčaš.. vzdialený..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Tatranske Stity adamac 2015-02-23 13:07:39
pekné svetlo i kompo..Išiel si lanovkou na Kasprov vrch? Škoda,že sa tam teraz nedá ísť zo Slovenska..
 
adamac
ranné prebúdzanie II adamac 2015-02-22 21:20:17
srdečná vďaka...
 
adamac
ranné prebúdzanie II adamac 2015-02-22 21:19:50
Vďaka ..
 
adamac
Rok Koňa odchádza adamac 2015-02-22 20:34:56
dramatická obloha dotvára príbeh odchádzajúceho roku koňa..
 
adamac
dúhová... adamac 2015-02-22 20:00:09
niekedy v Okrase Čadca vyrábali veľmi pekné gule na vianočný stromček,ale táto je krajšia..
Pekne si ju nasvietila..
 
adamac
nad a pod.. adamac 2015-02-22 16:09:33
a správnym smerom ,vďaka Patrik
 
adamac
Papuan Model / remake adamac 2015-02-22 16:02:23
pravdepodobne dnešná TOP..
 
adamac
ranné prebúdzanie II adamac 2015-02-22 15:58:41
na porovnanie tu je predošlá:

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/490959/ranne-prebudzanie/?s=photos

Snažil som sa jednú výčitku troška upraviť...
 
adamac
skalné zazitky adamac 2015-02-22 15:53:14
to slnko Ti tam fajne sedlo..
 
adamac
letka adamac 2015-02-22 15:50:17
z tejto séria asi najlepšia...
 
adamac
... zakrádanie ľadu ... adamac 2015-02-22 15:40:12
pekná atmosféra-pekné foto..
 
adamac
nad a pod.. adamac 2015-02-22 07:54:12
ďakujem...
 
adamac
nad a pod.. adamac 2015-02-22 07:53:49
srdečná vďaka Majo..
 
adamac
nad a pod.. adamac 2015-02-21 21:53:49
ďakujem
 
adamac
nad a pod.. adamac 2015-02-21 21:53:27
vďaka..
 
adamac
nad a pod.. adamac 2015-02-21 21:53:06
ďakujem Mat...
 
adamac
nad a pod.. adamac 2015-02-20 18:44:30
som rád,že sa páči..Ten rámik je asi vec vkusu..Možno Matwey by chcel ešte širší ..ďakujem..
 
adamac
nad a pod.. adamac 2015-02-20 18:43:02
na oranžovo neviem upravovať ,ale som rád ,že ťa zaujala..
 
adamac
nad a pod.. adamac 2015-02-20 18:41:23
ďakujem...
 
adamac
krabice adamac 2015-02-20 11:38:55
super...
 
Stránok 108 z 229