cez hory... zimná náladovka II ženy a kríž pri odpočinku čo tam bude? lúče III z Klinu viacručná žena... kam kráčaš.. vzdialený..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Tváre Istanbulu V. adamac 2015-02-15 09:58:29
silne emocionálny záber..Z tváre ženy cítiť úzkosť ..Aký kontrast s usmievavými pánmi..
 
adamac
Haarlem a teta na bicykli adamac 2015-02-14 21:34:22
pani sa niekde ponáhľa a má zaujímavý pohľad..Skoro Ti Majo ušla zo záberu Pekná tonalita,moment-foto..
 
adamac
Stoh II adamac 2015-02-14 20:18:05
tu je môj najbližší pohľad do Venušinho pahorka
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/483139/stohovka/?s=photos
 
adamac
Stoh II adamac 2015-02-13 21:06:19
lenže to je formát 3:2.... , Ten výrez som nejak nepochopil...Myslíš ubrať zo svahu,aby bol Stoh dominantný ? Tu som chcel ukázať,že Tatry som už dal trošku od Stohu
 
adamac
Stoh II adamac 2015-02-13 20:42:36
Majo,aby nám tu potom Japonci nezačali chodiť ,vďaka...
 
adamac
Stoh II adamac 2015-02-13 20:41:01
len po Tatry ,ďakujem..
 
adamac
vrcholovka.. adamac 2015-02-13 20:39:43
srdečná vďaka Majo...
 
adamac
... adamac 2015-02-13 14:18:32
foto vyvoláva vo mne nejaké tajomno..pekné..
 
adamac
Stoh II adamac 2015-02-13 14:14:35
ďakujem Rasťo
 
adamac
Stoh II adamac 2015-02-13 14:14:10
ďakujem
 
adamac
Stoh II adamac 2015-02-13 13:50:20
niečo tomu chýbalo,ale nie všetko môže byť..
 
adamac
Stoh II adamac 2015-02-13 13:49:30
ďakujem Vlado..
 
adamac
Stoh II adamac 2015-02-13 13:48:59
presne tak,aby mi nebola zima
 
adamac
Stoh II adamac 2015-02-13 13:48:29
ďakujem
 
adamac
z malej fatry adamac 2015-02-13 08:30:53
veľmi pekné podmienky,ako aj svetlo na Rozsutci..
 
adamac
Tváre Istanbulu III. adamac 2015-02-13 07:09:06
pekný prevod,ako aj dobrý moment si zachytil..
 
adamac
vrcholovka.. adamac 2015-02-12 20:48:07
ďakujem Mat..
 
adamac
vrcholovka.. adamac 2015-02-12 20:47:24
srdečná vďaka
 
adamac
vrcholovka.. adamac 2015-02-12 20:46:59
evidentne je to Tvoj obľúbený vrchol,keď ho máš aj v profilovke.. Ďakujem..
 
adamac
Keď zatvorím oči ... adamac 2015-02-12 10:34:31
zaujímavý prevod..
 
Stránok 111 z 229