cez hory... misa ženy a kríž lúče III kam kráčaš.. z Klinu čo tam bude? pri odpočinku vzdialený.. viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
kde je ten Gerlach? adamac 2017-01-31 16:20:04
Ďakujem..
 
adamac
preteky koní adamac 2017-01-31 16:13:01
má to dynamiku a veľmi pekný prevod..Tiež by som chcel ,aby bolo cele drevo v zábere..Možno by troška zdvihol foťák smerom hore,ak tam neboli elektrické drôty..
 
adamac
divoch adamac 2017-01-31 16:05:38
ja som to len tak na rýchlo orezal,ale ak majú byť dodržané formáty 4:3 alebo 3.2,tak tu je taký rýchly orez..
 
adamac
labutia adamac 2017-01-31 16:01:27
úplne súhlasím,že na tejto fotke,čo je na kritike sú dôležité obe labute..Tá sediaca dotvára príbeh..
Ja som myslel len to,že orezom by mohol vzniknúť ďalší záber,ktorý by už nebol možno tak zaujímavý,ale dal by sa použiť..
 
adamac
divoch adamac 2017-01-31 07:42:19
pekný moment si zachytil..Má to dynamiku...Ja som si ju skúsil orezať do jednoduchšieho tvaru..Neviem,či by sa Ti to tak pozdávalo..
 
adamac
potôčik.. adamac 2017-01-30 22:35:24
ďakujem Mat..
 
adamac
večer pod tatrami adamac 2017-01-30 21:34:27
veľmi pekné,atmoška i tonalita..
 
adamac
potôčik.. adamac 2017-01-30 14:35:06
ja používam na úpravy len Zoner..Ani neviem,čo je KRK
 
adamac
potôčik.. adamac 2017-01-30 14:12:19
máš pravdu,že som sa nesústredil len na detail,ale na celý potôčik z toho miesta..Snažil som sa čo najviac vytiahnuť štruktúru a detaily toho potoka..Keďže som pridával farebný filter,tak je prirodzené,že prifarbilo aj sneh..Jedinú dilemu som mal,či dať kontrastnejší záber na kritiku alebo menej..
Priklonil som sa k tomuto kontrastnejšiemu..Ďakujem Robo za pristavenie..
 
adamac
labutia adamac 2017-01-30 14:03:14
pekné Rasťo..Možno by sa dal použiť aj spodný štvorec bez hornej labute..
 
adamac
fantázii sa medze nekladú... adamac 2017-01-29 21:05:29
pekný detail a aj veľmi pekná tonalita..
 
adamac
... zimnými lúčmi pohladená adamac 2017-01-29 21:04:24
krása..
 
adamac
Páperová. adamac 2017-01-29 21:02:00
veľmi pekné spracovaný detail..
 
adamac
Kvety adamac 2017-01-26 21:27:03
zaujala farebnosťou a zloženými tvarmi..
 
adamac
Večer nad útesom adamac 2017-01-26 21:25:35
mestečko vynikne až po rozkliknutí..super..
 
adamac
-transition- adamac 2017-01-26 19:17:54
super...
 
adamac
podstromovka... adamac 2017-01-26 19:16:43
to ma teší,že zaujala...Ďakujem Robo...
 
adamac
Medvedí modeling adamac 2017-01-26 19:08:19
má smutný výraz,ako jeden z medveďov z filmu 6 medveďov s Cibulkou..super..
 
adamac
podstromovka... adamac 2017-01-26 13:08:32
som rád,že sa páči Ďakujem...
 
adamac
Vydrica 1964 adamac 2017-01-25 15:48:30
veľmi podarený - zábavný záber...
 
Stránok 15 z 229
1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 228 229