lúče III vzdialený.. zimná náladovka II viacručná žena... ostrovček z Klinu cez hory... kam kráčaš.. pri odpočinku čo tam bude?
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
z  Hromového.. adamac 2017-01-23 13:59:49
Ďakujem..
 
adamac
z  Hromového.. adamac 2017-01-23 06:41:33
keď nie zeleno,tak aspoň bielo ,ďakujem Robo..
 
adamac
zmrznutý potok ll... adamac 2017-01-23 06:40:21
pekné máznuté i tonalita..
 
adamac
posledné svetlo... adamac 2017-01-20 19:47:10
Keď ju tak pekne odhrnuli,tak prečo ju nezachytiť Ďakujem Robo
 
adamac
Maják pri západe adamac 2017-01-20 05:40:40
pekné svetlo..
 
adamac
keď sa čerti  II adamac 2017-01-20 05:40:06
ďakujem..
 
adamac
- posledné predvečerné ohriatie adamac 2017-01-19 05:49:26
super Eri,gratulujem ...
 
adamac
keď sa čerti  II adamac 2017-01-18 21:46:15
Dík Mat..
 
adamac
keď sa čerti  II adamac 2017-01-18 21:45:52
viac menej súhlasím s Tvojimi slovami..Nehovorím,že by musela byť kráčajúca tá postava,ale ak by stála,tak by bola viac viditeľná ..Takto je tam skoro prehľiadnuteľná,lebo je v tieni vrcholu..Ďakujem za pristavenie a slova ..
 
adamac
keď sa čerti  II adamac 2017-01-18 14:58:16
áno,čupí tam žena..Kráčajúca postava by bola lepšia..Bol som rád,že sa mi aspoň troška podarilo zachytiť troška svetla,ktoré bolo veľmi krátke..Ja som chcel hlavne zachytiť tie poletujúce ihličky v protisvetle..Postavička bola len bónus..Hoci bola v tieni..Ďakujem Dušan..
 
adamac
keď sa čerti  II adamac 2017-01-18 14:54:59
Ďakujem Robo..
 
adamac
keď sa čerti  II adamac 2017-01-18 14:54:34
tento záber vznikol troška netradičné,preto je menej horské .Fúkal občas nárazový vietor a s nim aj také snehové ihličky..Tak som sa otočil,aby som ich nedostal do tváre..A vtom som zbadal svetlo,tak som to chcel využiť..Bola to ťažšia scéna,lebo postavička bola v tieni vrchola.Škoda,že som to v tom momente lepšie nevyužil..Mne išlo hlavne o tie poletujúce ihličky. Ďakujem Rasťo..
 
adamac
teraz kade? adamac 2017-01-18 14:38:21
pekne Ti ju nasvietilo,fajn prevod..
 
adamac
mrazivý podvečer adamac 2017-01-17 11:10:45
super foto..Parádna atmoška,ktorá je vyšpekovaná zachyteným snowbordistom...Pre mňa zatiaľ najväčší adept na foto dňa..
 
adamac
Lost In Time adamac 2017-01-17 11:02:59
veľmi dobrá práca..
 
adamac
mystické Andy ... adamac 2017-01-17 11:01:27
parádny pohľad a dobrý je aj prevod..
 
adamac
keď sa čerti ... adamac 2017-01-17 11:00:19
dík
 
adamac
V zajatí svetla... adamac 2017-01-16 21:23:08
pekné svetlo i kompozícia.Zrno tomu dodáva umelecký nádych....Ja nie som proti rámikom..Len mám radšej jednoduchšie..Najradšej biele..
 
adamac
keď sa čerti ... adamac 2017-01-16 19:01:10
máš pravdu,že prevodom sa mi aspoň podarilo priblížiť tie lietajúce ihličky,ktoré boli veľmi nepríjemné v oblasti tváre..Ďakujem Robo..
 
adamac
keď sa čerti ... adamac 2017-01-16 18:59:08
súhlasím..Ďakujem..
 
Stránok 17 z 229
1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 228 229