čo tam bude? zimná náladovka II kam kráčaš.. ženy a kríž lúče III vzdialený.. z Klinu pri odpočinku cez hory... viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
keď sa čerti ... adamac 2017-01-16 18:58:45
tiež som toho názoru ..Ďakujem..
 
adamac
keď sa čerti ... adamac 2017-01-16 18:58:16
Ďakujem..
 
adamac
Veľkonočný pútnik.. adamac 2017-01-16 17:20:51
srdečná vďaka Petr..
 
adamac
keď sa čerti ... adamac 2017-01-16 06:03:43
vo farbe ...
 
adamac
V očakávaní adamac 2017-01-13 20:22:22
netradičná tonalita,fajn svetlo i hĺbka ostrosti..Mne sa to páči..
 
adamac
Veľkonočný pútnik.. adamac 2017-01-13 20:12:12
som rád,že zaujala..Dík Robo..
 
adamac
... hohó ja som tu ... adamac 2017-01-13 16:01:12
super...Vieš to s tými potvorkami..
 
adamac
zamrznutá krajina .. adamac 2017-01-12 18:45:09
Rasťo mne sa ta lampa pod snowbordistom pozdáva,lebo to vyzerá ako skok o žrdí..Už tie stĺpy s kolesami sú troška rušivé,ale je fakt,že tá scéna je tak postavená..Skôr mi vadí,že na pravej strane je prepal zo silného slnka..Ja by skúsil tu scénu mierne zjednodušiť orezom a tým sa aj zbaviť prepalu
 
adamac
Tesne vedľa adamac 2017-01-12 09:15:42
super..
 
adamac
Hýľ lesný - gazdiná adamac 2017-01-12 09:14:22
veľmi pekný moment i foto..
 
adamac
skokan... adamac 2017-01-12 09:10:38
páči sa mi kompozícia postavičiek a ich rozdielne správanie..Pán vpravo je apatický..Je mu to jedno,či niekto skáče..Pán hore na mostíku je sústredený na skok..Žene s dcérou je to tiež jedno..Len ten jeden pán ho sleduje a Ty s foťákom
 
adamac
Plastic People Story | Jezebel adamac 2017-01-12 09:05:54
super..
 
adamac
zlatý chodník adamac 2017-01-10 18:44:13
krásne miesto,veľmi pekné foto..
 
adamac
... v zajatí slnka a ľadu adamac 2017-01-09 20:24:58
Eri,a ako by sa Ti pozdával ,takýto orez?
 
adamac
Ľadové srdce adamac 2017-01-09 20:05:13
veľmi pekné..
 
adamac
Tichá noc III adamac 2017-01-09 19:58:43
veľmi pekné foto..Ide z neho kľud...
 
adamac
Siesta adamac 2017-01-08 20:13:43
veľmi pekné i prevod..
 
adamac
americká cesta adamac 2017-01-08 20:01:25
a čo takto? Cesta vytvára peknú líniu..
 
adamac
trio.. adamac 2017-01-08 19:49:35
Ďakujem ..
 
adamac
trio.. adamac 2017-01-08 19:49:13
v ten bolo super počasie na turistiku..Ďakujem..
 
Stránok 18 z 229
1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 228 229