čo tam bude? zimná náladovka II kam kráčaš.. misa ostrovček viacručná žena... z Klinu lúče III pri odpočinku ženy a kríž
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
čb l_l adamac 2017-01-03 10:57:59
veľmi dobré foto,miesto,TK i prevod..
 
adamac
putujúci kameň adamac 2017-01-03 10:55:48
tu ryhu si zvýraznil v PP alebo ste ťahali kameň ? Ináč fajn..
 
adamac
... ponuka dňa - šípkový čaj adamac 2017-01-03 10:52:53
pekný zimný detail..
 
adamac
Koniec cesty PF 2017 adamac 2017-01-02 20:08:52
nie je to náhodou koniec cesty 2016?
 
adamac
Rok v živote čerešne adamac 2017-01-02 14:58:33
veľmi dobrá práca..Je to zaujímavé..
 
adamac
Žaľ bez snehu. adamac 2017-01-02 14:49:22
pekné..Kde je to fotené,ak to nie je tajomstvo..?
 
adamac
mrázik čarodej... adamac 2016-12-31 19:34:30
veľmi sa mi páči to svetielko na vrchu gule..
 
adamac
Vyzdobený.. adamac 2016-12-31 19:33:29
Ďakujem
 
adamac
... v ľadovom kráľovstve adamac 2016-12-31 19:06:56
super Eri..Ešte si tie mrazené bublinky vyšperkovala kvetinkou...Krásna modra,ako v tom ľadovom kráľovstve..
 
adamac
odolávajúc sile živla... adamac 2016-12-31 19:04:40
i Tebe..A ďalšie čb fotky v Novom roku..
 
adamac
PF 2017 adamac 2016-12-23 21:45:17
Ďakujem Robo,nápodobne i Tebe...Všetko naj...v Novom roku...
 
adamac
Krásne Vianoce adamac 2016-12-23 21:38:46
ďakujem,krásne Vianoce i Tebe a všetko naj-naj..v Novom roku
 
adamac
pssst - to prichádza kúzelný čas adamac 2016-12-23 21:33:01
super Erika,ešte aj tretí Ti liezol do záberu..
 
adamac
pod Priečnym sedlom.. adamac 2016-12-22 21:04:20
pri každej novej fujine sa strhne hádka...Pri iných foťákoch to tak nie je..Takže toto bola tak trošku ironická vsuvka na tie hádky odo mňa..Ináč ďakujem Rasťo za podrobnejšie vysvetlenie spracovania rawu..
 
adamac
pod Priečnym sedlom.. adamac 2016-12-22 21:00:41
svetlo bolo rovnaké..Len to stmavenie oblohy vytvára ten dojem..Mne sa práve táto viac páči..Ten padajúci-uvoľnujúci sneh v tom stromom svahu to troška inde posunul oproti predošlej.Tá bola kľudnejšia .. 100 ľudí,sto chutí..Ďakujem..
 
adamac
Vodopád bohů adamac 2016-12-21 21:51:15
super práca ,aj veľmi pekné foto..Ak tam človek musí urobiť toľko práce na mieste ,tak si to v tom zhone ,aby to všetko bolo OK..Asi si ani príliš neužije tu krásu..
 
adamac
pod Priečnym sedlom.. adamac 2016-12-21 20:57:26
keď sa tie rawi z fujin horšie spracovávajú,tak aspoň čb ide Dík Robo..
 
adamac
pod Priečnym sedlom.. adamac 2016-12-21 20:56:31
asi to má slabší šmrnc ..Tiež som si myslel,že sa môže vyrovnať tejto ,čo som fotil kúsok nižšie,ale vidím,že som sa riadne zmýlil....

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/501904/velka-studena-dolina/?s=photos

Ďakujem..
 
adamac
cesta za světlem ... adamac 2016-12-21 07:06:18
ako píše Robo,postavička a tiene tomu dávajú šmrnc..
 
adamac
V krajine zlatých stebielok. adamac 2016-12-21 07:04:04
veľmi pekné..
 
Stránok 20 z 229
1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 228 229