čo tam bude? zimná náladovka II kam kráčaš.. ženy a kríž lúče III vzdialený.. z Klinu pri odpočinku cez hory... viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Nočné Tre Cime adamac 2017-01-08 14:17:39
veľmi dobrá práca a aj super foto..
 
adamac
Mrazivé ráno adamac 2017-01-08 14:15:54
to by musel byť na druhej strane bežeckej stopy
 
adamac
...exotika a teplúčko... adamac 2017-01-08 14:13:28
teraz by sa to hodilo..
 
adamac
brána do tajomného lesa... adamac 2017-01-08 14:09:58
aj sépia pristane Plitvickým jazerám..
 
adamac
Zimná cesta...... adamac 2017-01-08 13:58:11
veľmi pekná ,taká riadne zimná
 
adamac
z krajiny zázrakov adamac 2017-01-08 13:47:16
super foto..Veľmi peknú scénu si vykreslila a aj pekne farebné..
 
adamac
Pri kaplnke IV adamac 2017-01-08 13:45:55
pekné..
 
adamac
ostrovčeky adamac 2017-01-08 13:44:20
veľmi pekné svetlo,tiene,scéna i foto..Ľavú stranu by ja asi riešil troška inakšie.Ak by sa dalo šiel by kúsok dopredu,aby tam nebolo vľavo toľko tej skaly..To je ,ale môj pohľad,ktorý nemusí korenšpondovať s Tvojim..
 
adamac
Mrazivé ráno adamac 2017-01-08 13:40:27
kompo i tonalita pekné..Rámik a poľovnícky posed odstrániť ..
 
adamac
... v zajatí slnka a ľadu adamac 2017-01-08 13:35:02
super foto Erika,svetlo,tonalita i bookeh..
 
adamac
Kráľovstvo zimných škriatkov... adamac 2017-01-05 13:59:52
parádne detaily i kresba..
 
adamac
Katedrala adamac 2017-01-05 13:52:41
veľmi pekné scenérie máš nafotené..Veľmi pekné a jemné čb prevody robíš..Neskúsil by si občas aj kontrastnejší prevod? Foto veľmi pekné..
 
adamac
Čenčice adamac 2017-01-05 13:45:39
viac sa mi páči táto,ako dnešná..Možno kvôli svetlu..Ja by som ten kostolík troška posunul mimo stred..Asi takto.. Domček a iné mi neprekážajú,lebo sú súčasťou scenérie..
 
adamac
trio.. adamac 2017-01-05 13:32:21
včera som omylom pridal fotografiu v plnom rozlíšení,čo tento web nevie dobre spracovať..Tak aspoň dodatočne pridávam správnu..
 
adamac
trio.. adamac 2017-01-04 18:23:23
dole bola zima,hore teplo,tak sa vytvoril mierny opar..Ďakujem Robo..
 
adamac
Traky adamac 2017-01-04 07:04:39
úsmev dal fotke plus...Pekné..
 
adamac
V hmle... adamac 2017-01-04 07:02:40
páči..
 
adamac
ledová planeta ... adamac 2017-01-03 19:25:56
možno pred tým rezal drevo na cirkulárke a dlaň je už troška iná
 
adamac
čb l_l adamac 2017-01-03 19:11:27
ja nie som tu policajtom,aby som sťahoval každú fotku a pozeral,či je tam prepal..Mne sa foto páči,tak som vyjadril svoj názor a ani nespochybňujem Tvoj ..
 
adamac
Po východe adamac 2017-01-03 11:02:04
pridávam sa ku kolegom nižšie..Mohol si skúsiť urobiť PANO na výšku .Keď sa Ti nepodarilo urobiť PANO,tak ako si chcel,tak by som orezal kraje,aby to nebol zbytočný slíž..Takto som to skúsil
 
Stránok 19 z 229
1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 228 229