ostrovček zimná náladovka II lúče III viacručná žena... pri odpočinku vzdialený.. ženy a kríž cez hory... z Klinu kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
... v paralelnom svete adamac 2016-12-21 07:03:09
rapsódia v modrom,super..
 
adamac
Síla oceánu adamac 2016-12-21 07:01:58
super...
 
adamac
dedinka v údolí,malé domčeky... adamac 2016-12-21 07:01:29
tie polička to oživili,pekné..
 
adamac
spomienka na lásky čas... adamac 2016-12-20 21:45:13
Robo pekné vrstvy..Mne by sa to pozdávalo aj bez toho vršku..Asi takto..
 
adamac
- aj škriatkovia čižmy chystali adamac 2016-12-20 21:29:43
krásne..Ten gejzír nemá chybu..
 
adamac
... hlavne nenápadne adamac 2016-12-20 21:25:58
super,gratulujem Erika..
 
adamac
zima.. adamac 2016-12-20 20:54:36
to som rád,že je možnosť pri fotke spomínať..Tak toto bolo minulý rok na Veľkonočnú nedeľu..
 
adamac
zima.. adamac 2016-12-20 20:51:48
Ďakujem...
 
adamac
Ťažbárska adamac 2016-12-20 19:17:26
to verím..Aj v tú sobotu bola skoro všade hmla-nízka oblačnosť..Len v okolí hlavného hrebeňa nebola..
 
adamac
zimná náladovka II adamac 2016-12-20 19:13:38
ani u nás to už tak nie je ako bývalo..Ešte vyššie v horách..Ďakujem..
 
adamac
Ťažbárska adamac 2016-12-20 18:58:42
viem,že predpoveď na nedeľu bola horšia a aj sa vyplnila..Keby si na tejto fotke troška upratal ,hlavne palice a skúsil do nejakého zaujímavého čb prevodu,tak by možno aj zaujala..
 
adamac
Glorietta v hmle adamac 2016-12-20 16:54:31
pekná atmoška na pozadí,fajn aj prevod do čb..
 
adamac
zima.. adamac 2016-12-20 16:51:53
Ďakujem Robo,potešilo..
 
adamac
zima.. adamac 2016-12-20 16:51:21
Ďakujem..
 
adamac
zima.. adamac 2016-12-20 16:51:00
tak to má byť v zime...Len táto už bola z jari Ďakujem..
 
adamac
zima.. adamac 2016-12-20 16:49:44
Ďakujem
 
adamac
zima.. adamac 2016-12-20 16:49:22
len táto nie je tohtoročná,ale zo šuflíku Ďakujem Rasťo..
 
adamac
... pospolu ... adamac 2016-12-20 16:45:23
umenie je jedného dobre nafotiť a ty dokážeš dvoch..super
 
adamac
Turimetta rift adamac 2016-12-20 16:39:18
veľmi pekná séria z tohto miesta..Decentný prevod do čb..
 
adamac
bardejovská... adamac 2016-12-20 16:36:06
veľmi pekné foto,tonalita i svetlo..Dobre si ho spracovala..
 
Stránok 21 z 229
1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 228 229