čo tam bude? lúče III ženy a kríž z Klinu misa cez hory... kam kráčaš.. vzdialený.. ostrovček viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
ranná vyháňačka... adamac 2016-12-16 15:06:48
pekné miesto i atmoška v pozadí ..Ak si Robo nemal kŕč v nohe,tak si mal zísť bližšie k ovečkám a urobiť bližší detail ovečiek.Ten strom vpravo by mi tam nechýbal..
 
adamac
Vyzdobený.. adamac 2016-12-16 14:53:20
ja viem,že si nepísal o tom prevode,že je za hranicou..Len som vysvetľoval,že pri tom prevode som ušiel za hranicu..Niekedy tak robím a nemusí to každého zaujať..Rozmýšľal som o formáte 3:2,ale potom som sa rozhodol pre vzdušnejší priestor 4:3..Je to v pohode,že však len diskutujeme o nej a možno pri ďalšej fotke budem o tom rozmýšľať...
Ďakujem za zastavenie ..Tiež prajem pekné svetlo a pekné zábery..
 
adamac
Vyzdobený.. adamac 2016-12-16 14:25:14
Dúfam,že aj táto ma bielu? Presne tak,dal som možnosť vybrať Ďakujem Robo..
 
adamac
Vyzdobený.. adamac 2016-12-16 14:23:34
Ďakujem
 
adamac
Vyzdobený.. adamac 2016-12-16 14:23:07
Viem,že už tento kontrastnejší prevod je trošku za hranicou..Som rád,že aspoň originál je lepší..Ďakujem..
 
adamac
Vyzdobený.. adamac 2016-12-16 14:20:40
Viem,že ten kontrastný prevod je už kúsok za hranicou..Prečo strom vyššie? Ďakujem..
 
adamac
Vyzdobený.. adamac 2016-12-16 14:19:22
Ďakujem
 
adamac
Twilight fishing adamac 2016-12-16 14:16:48
mne sa veľmi páči kompozične i svetlo..Je to krásne miesto..
 
adamac
... adamac 2016-12-16 14:15:33
mne sa kompozične páči..Tie skaly robia rovnováhu Matterhornu..
 
adamac
nekonečná mágia adamac 2016-12-16 14:12:40
super práca,to svetlo tomu dalo šťavu..
 
adamac
LEO 2016 adamac 2016-12-16 14:09:37
sen skoro každého chlapca šoférovať auto..Je mu to vidieť na očiach,akú ma radosť..
 
adamac
Vyzdobený.. adamac 2016-12-16 06:01:02
a ešte v jednej úprave
 
adamac
tajným chodníčkom adamac 2016-12-15 21:23:32
Marcel možno to tu nepatrilo..Ale ak kritizuješ túto fotku,prečo si aj tam nekritizoval tam alebo niekto iní ,aby to bolo objektívne...Alebo si len vyberáme? Je dobre,že kritizujeme fotky ,ale ak aj poradíme..Len sa mi veľmi nepáči,keď sa začne vyťahovať počet lajkov..Aj tu začal kolega kritizovať počet lajkov,keď dostal vysvetlenie,tak už nereagoval..Viď :
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/575463//?s=critics
Mali by byť tie kritiky konkrétne,ale nie urážlivé..Dúfam,že som to vysvetlil dostatočne,lebo nechcel by tu spamovať..
 
adamac
Delicate Arch adamac 2016-12-15 20:12:37
paráda..ten človiečik je tam pekné merítko..
 
adamac
Skaly pred mušketierom II... adamac 2016-12-15 19:18:44
myslel som spodný štvorec po vodu A či vinetáciu ,tak to je na Tebe
 
adamac
Skaly pred mušketierom II... adamac 2016-12-15 19:04:44
tiež si ma Robo úpravou pomýlil.Ja, že to je koláž,ktorá sa skladá z 2 fotiek..Rozmýšľal som ,čo to na nás vymyslel za habaďúru...A po prečítani komentov a lepšom nasadení okuliarov som to začal chápať.Tiež si myslím,že s tou vinetáciou opatrnejšie..Ináč mne by stačila aj len spodná časť..
 
adamac
tajným chodníčkom adamac 2016-12-15 18:54:24
máš pravdu,že TK tejto fotky je nevydarená..A tento počet lajkov 42 je pri tejto fotke pochopiteľný ? :

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/575620/0/?s=critics

Super foťák ,spodok je nečitateľný a na vrchnej časti je prehúľena farba až do fialova.

Tým nechcem obhajovať počet lajkov na tejto fotke.Svetlo,následná úprava-hlavne preostrenie a hlavne malý snímač si vybrali daň pri TK fotky..
Takže pri ktorej fotke je viac zle pozerajúcich-bodujúcich ?
 
adamac
ďaleké výhľady.. adamac 2016-12-14 18:48:36
Ďakujem Robo..
 
adamac
ďaleké výhľady.. adamac 2016-12-14 18:47:41
Ďakujem..
 
adamac
ďaleké výhľady.. adamac 2016-12-14 18:47:14
Ďakujem..
 
Stránok 23 z 229
1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 228 229