| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Aďo |
|---|---|
| Priezvisko: | T. |
| Mesto: | |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | |
| Členom ePhota od: | 27. 03. 2013 |
| Posledná aktivita: | 2026-05-19 16:21:58 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Sony Cyber-shot DSC-RX100 Fujifilm X-M1 Panasonic Lumix DMC-TZ7 |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |













RSS
Ďakujem za zastavenie ..Tiež prajem pekné svetlo a pekné zábery..
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/575463//?s=critics
Mali by byť tie kritiky konkrétne,ale nie urážlivé..Dúfam,že som to vysvetlil dostatočne,lebo nechcel by tu spamovať..
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/575620/0/?s=critics
Super foťák ,spodok je nečitateľný a na vrchnej časti je prehúľena farba až do fialova.
Tým nechcem obhajovať počet lajkov na tejto fotke.Svetlo,následná úprava-hlavne preostrenie a hlavne malý snímač si vybrali daň pri TK fotky..
Takže pri ktorej fotke je viac zle pozerajúcich-bodujúcich ?