čo tam bude? lúče III ženy a kríž z Klinu misa cez hory... kam kráčaš.. vzdialený.. ostrovček viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
ďaleké výhľady.. adamac 2016-12-14 18:46:45
Ďakujem
 
adamac
ďaleké výhľady.. adamac 2016-12-14 18:46:07
Ďakujem..
 
adamac
ďaleké výhľady.. adamac 2016-12-14 18:45:45
ďakujem Rasťo..
 
adamac
BS adamac 2016-12-14 15:33:50
pekné atmo a aj pekne jemný prevod..
 
adamac
Arizona IR (I) adamac 2016-12-14 15:30:50
trošku menej tradične IR,ako tu obvykle bývajú...Zaujímavé miesto..
 
adamac
-  ilúzia v rozkvet svojho zrodu adamac 2016-12-14 15:25:04
jemne podaná rastlinka,na pozadí pekné tlmené svetlo..Super Erika..
 
adamac
... v postoji predátora adamac 2016-12-13 21:43:34
paráda,gratulujem Eri..
 
adamac
Čarovným chodníkom ... adamac 2016-12-13 21:36:43
parádne podmienky,také si môže turista-fotograf na horách len priať,okrem toho vetra..Je to lepšie ako minule..Nebál by som sa ísť do kontrastnejšej úpravy,aby bolo foto ešte plastickejšie..
 
adamac
Zlatý rift adamac 2016-12-13 21:17:47
decentné podanie farieb a príjemne atmo...
 
adamac
jesenné zrkadlo adamac 2016-12-13 19:37:55
bol som tu raz počas liečebného pobytu v Bojniciach,ale vtedy mi neprialo svetlo,tak som ani nefotil..
 
adamac
Jesenné horehronie adamac 2016-12-13 19:32:38
pekné svetlo i tonalita..Pokúsil by som sa nájsť iné miesto odkiaľ fotiť,aby ste nemuseli riešiť tie spodné stromy,ktorý pri tejto kompozícii nie sú vhodné..
 
adamac
ránko... adamac 2016-12-13 18:41:29
veľmi pekné svetlo i prevod..Neskúšal si Robo ísť do podrepu alebo nižšie?
 
adamac
-A bolo svetlo- adamac 2016-12-13 18:37:15
Veľmi pekné svetlo i atmoška..Skúsil by troška podexponovať,aby troška potlačil maličké prepaly.
 
adamac
Zima na Kysuciach adamac 2016-12-13 18:32:46
bielemu snehu a dreveným chalúpkam ČB pristane..Pekné..
 
adamac
v bielom.. adamac 2016-12-12 21:55:54
ďakujem Petr za dodržiavanie pokynov a a teší ma,že som nesklamal
 
adamac
... LEDOVÉ KRY ... adamac 2016-12-12 19:33:14
krásne..
 
adamac
Módne okienko adamac 2016-12-12 18:49:09
tie mníšky ma tak oslepili,že nerozoznám výklad od bilbordu..
 
adamac
Módne okienko adamac 2016-12-12 17:08:21
ešteže si nezachytil Jana ,ale mníšky lepšie pasujú k tomu bilbordu ..Ináč dobrý postreh..
 
adamac
v bielom.. adamac 2016-12-12 11:23:00
to som rád...
 
adamac
DC Tower adamac 2016-12-11 20:59:14
veľmi pekný pohľad i prevedenie..
 
Stránok 24 z 229
1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 228 229