kam kráčaš.. čo tam bude? zimná náladovka II cez hory... vzdialený.. pri odpočinku ostrovček z Klinu misa lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
vodopádová jeseň adamac 2016-10-24 14:58:35
čo neurobiť pre lepšie foto..
 
adamac
kostolík... adamac 2016-10-24 14:33:30
Ďakujem..
 
adamac
Cestou na Vývrat II adamac 2016-10-24 14:27:13
lepšie ako včerajšie..Aj bez kočíka
 
adamac
vodopádová jeseň adamac 2016-10-24 14:23:40
asi Tvoj najlepší vodopád..Len by som kúsok odstúpil vpravo,aby nebol strom cez vodopád,tak by sa mi to zdalo čistejšie..
 
adamac
kde víly odkladajú závoje adamac 2016-10-24 14:18:47
super..Viem si to predstaviť na stenu..
 
adamac
... už v perinách ... adamac 2016-10-22 20:55:24
Gratulujem Eri...Oprávnené foto dňa..
 
adamac
Súľovská jeseň... adamac 2016-10-22 20:53:11
Ďakujem..
 
adamac
ledovec versus pevnina adamac 2016-10-22 20:50:05
už z náhľadu poznám Tvoj rukopis tonality a tejto veľmi pristane..Krásne miesto a v tom ľade ako keby nejaký krúžok svietil..Dúfam,že nie nejaký odkaz pre nás..Veľmi pekne foto..
 
adamac
Novy pan hradu adamac 2016-10-21 14:35:19
aj mne sa ten rám pozdáva,ale...Holub je dôležitejší..
 
adamac
Rybárska bašta.. adamac 2016-10-21 14:09:32
Ďakujem..
 
adamac
Novy pan hradu adamac 2016-10-21 14:05:29
foto korešponduje s názvom..Len by to chcelo,aby ten holub bol troška väčší..Taký ozajstný pán hradu Buď priblížiť a mať len malý rámik..Alebo zmeniť formát..Obetovať hornú časť a tiež viac priblížiť..
 
adamac
Naša blondína, nie je z Londýna adamac 2016-10-21 13:57:49
má to dynamiku..I prevod je dobrý..Len by to chcelo troška viac priestoru,ale to je pri takejto jazde asi obtiažne..
 
adamac
... už v perinách ... adamac 2016-10-21 13:35:39
veľmi pekné Erika
 
adamac
Súľovská jeseň... adamac 2016-10-21 13:34:42
Ďakujem
 
adamac
Súľovská jeseň... adamac 2016-10-21 13:34:22
Ďakujem..
 
adamac
Zaklínač čajok adamac 2016-10-21 06:17:16
pekný moment sa Ti podaril zachytiť,vtipný názov a dobrý prevod..
 
adamac
ja ti to napísam adamac 2016-10-20 21:33:39
tá kvalita môže byť ovplyvnená tým,že foto nie je zmenšené..Stačí pridávať vo veľkosti 1200px na dlhšiu stranu..Moment je to neopakovateľný s pekným svetlom..
 
adamac
Dolomity adamac 2016-10-20 21:27:11
mám pocit,že z posledného Tvojho obdobia je táto najlepšia..
 
adamac
Rybárska bašta.. adamac 2016-10-20 20:36:46
presne tak ,ďakujem..
 
adamac
Rybárska bašta.. adamac 2016-10-20 20:36:11
Ďakujem....
 
Stránok 26 z 229
1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 228 229