z Klinu čo tam bude? vzdialený.. cez hory... viacručná žena... zimná náladovka II kam kráčaš.. ženy a kríž lúče III ostrovček
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
skalno vodno mesačná... adamac 2016-10-16 18:58:48
veľmi pekné Robo..Súhlasím s tým,čo je už dole popísané..
 
adamac
... jesenné zastavenia adamac 2016-10-16 18:56:58
krása...
 
adamac
Svätojánské muchy.. adamac 2016-10-14 18:26:59
 
adamac
Svätojánské muchy.. adamac 2016-10-14 13:18:45
Neviem,či je to až tak zaujímavé ,ale mňa pri rannej prechádzke okolo Rybárskej bašty veľmi zaujalo to svetlo prenikajúce pomedzi stromy..Tak som to rýchlo cvakol..Bez ohľadu,či je tam celý odraz R.bašty vo vo vode ..Ten odraz vo vodebol vtedy vedľajší..Mám ho aj v svetlejšej HDR verzii..Pri tejto tmavšej verzii trošku viac vyniká to svetlo..Hoci je fotka pocitovo tmavšia,ako by mala byť..
Ďakujem za pristavenie..
 
adamac
Svätojánské muchy.. adamac 2016-10-14 13:12:55
keď človek nemôže spávať ..Asi som nemal brať foťák,tak by som sa bol prevaľoval v teplej posteli Dík Robo
 
adamac
Bojnické ráno.. adamac 2016-10-14 05:54:44
Ďakujem Petr..Tento rok mi počas liečebného pobytu hmlové podmienky nepriali..
 
adamac
...ticho v diaľke... adamac 2016-10-13 18:10:53
príjemná tonalita i foto..
 
adamac
... súmračník ... adamac 2016-10-13 13:42:18
krásne Erika..Pekná ostrosť i tonalita..
 
adamac
zasvieť na cestičku.. adamac 2016-10-13 08:57:51
bol sam tam viac krát ráno,aby som nachytal nejakých ľudí pri tomto jazierku..A tí sa viac krát vyhli,aby som ich neodfotil ..Bolo veľa nepodarených pokusov a pár vyšlo Dík Robo..
 
adamac
osvietená... adamac 2016-10-13 07:30:21
pekne Ti zasvietilo..
 
adamac
Bojnické ráno.. adamac 2016-10-12 21:48:47
Ďakujem...
 
adamac
... vo večernom zorení adamac 2016-10-12 17:29:43
gratulujem Erika..Veľmi pekné foto..
 
adamac
Rozprávkový zámok adamac 2016-10-12 13:46:37
ja som si myslel,že to máš PANO na výšku,lebo mne to na 16mm,ale APSC takto veľa nevojde ..
Je to veľký rozdiel tých 8mm..Dole je záber pri ohnisku 16,7mm...
 
adamac
Rozprávkový zámok adamac 2016-10-12 11:02:38
ja tiež fotím väčšinou z tohto rohu..Len tam už začína trošku zavadzať porast na múre..Viliam sa veľmi s tým dobre vysporiadal a pridal ešte aj bočný záber na predný múr okolo ,ktorého chodia ľudia..Takže super...
 
adamac
ešte zamávať.. adamac 2016-09-19 19:17:45
asi budem odpočívať Ďakujem Robo..
 
adamac
ešte zamávať.. adamac 2016-09-19 19:17:03
asi ani nebudem brať foťák..Budem radšej oddychovať Ďakujem všetkým i Tebe Mat..
 
adamac
Svieti nám na tiene adamac 2016-09-19 10:53:36
super siluetovka..
 
adamac
Kežmarská Biela voda adamac 2016-09-17 21:28:44
Keby som tam nebol pridal viac červenej tonality,tak by tam bola aj tá zelená..Timon nejak nenapadol fotku..Len som všimol,že je tam viac farebnej úpravy,tak ako by malo byť..A ja to rešpektujem..Ďakujem za pochvalu ...
 
adamac
Zo Štepnickej skaly 3 adamac 2016-09-17 21:15:09
mne sa to aj takto páči..Je to také tajomné-melancholické
 
adamac
Kežmarská Biela voda adamac 2016-09-17 18:44:47
onedlho budú pekné jesenné farby a ja budem na 3 týždňovom liečení..Tak som troška predbehol čas ..Dík Robo
 
Stránok 28 z 229
1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 228 229