pri odpočinku vzdialený.. čo tam bude? cez hory... ženy a kríž z Klinu viacručná žena... lúče III kam kráčaš.. ostrovček
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Kežmarská Biela voda adamac 2016-09-17 18:43:10
upravil som tonalitu..Ďakujem..
 
adamac
Kežmarská Biela voda adamac 2016-09-17 18:42:37
Ďakujem..
 
adamac
Jesenný kolorit adamac 2016-09-17 18:33:39
parádny úlovok sa Ti podaril..
 
adamac
Projekt "Originalni a neobycajni adamac 2016-09-17 18:27:48
isto to nebolo pre pani jednoduché sa postaviť pred fotoaparát..Keďže si prešla menším peklom,tak našla odvahu sa tam postaviť..Už len držať palce, ako si napísal a veriť,že sa nevráti recidíva..
 
adamac
... predvečerie ... adamac 2016-09-17 14:54:58
opäť krásne ostrý motýlik i foto..
 
adamac
čakám... adamac 2016-09-17 14:52:42
krásna pavučinka..
 
adamac
Zrkadlenie :-) adamac 2016-09-17 10:36:26
ja by som orezal oblohu zhora i dole..Ináč fajn..Pekne miesto..
 
adamac
Kežmarská Biela voda adamac 2016-09-17 10:33:47
Ďakujem...
 
adamac
Strážce perel adamac 2016-09-17 10:30:42
pekne si ju zachytil..
 
adamac
Ráno na rybníku....2. adamac 2016-09-17 10:26:20
netradičnú tonalitu si zvolila pri úprave,ale veľmi jej to pristane..Aj má peknú atmošku..
 
adamac
Pred koncom adamac 2016-09-17 10:20:41
na tento ostrovček chodí veľa vtákov,fajná atmoška..
 
adamac
Na lov adamac 2016-09-16 21:25:22
asi je to na chate pod Suchým ?
 
adamac
Milý.. adamac 2016-09-16 21:15:58
Ďakujem...
 
adamac
Milý.. adamac 2016-09-16 21:11:02
to neviem..Nemám príliš dobrú pamäť na mená a názvy.. Ďakujem
 
adamac
Krokodíl odplával... adamac 2016-09-16 17:21:55
oprava: natáčali Winetovky...Keď hlava to myslí a ruky iné píšu.. ...Ostatné platí,že to máš veľmi pekné
 
adamac
Dovolenkový pozdrav adamac 2016-09-16 17:15:18
ďakujeme..Tak si to pekne uži..
 
adamac
uhni... adamac 2016-09-16 17:13:11
opäť veľmi pekne zachytená letovka motýľa..
 
adamac
Terezka adamac 2016-09-16 11:10:42
pekný prevod a milé foto..
 
adamac
Stretnutie s moderným umením adamac 2016-09-16 09:54:36
vtipný moment si zachytila..
 
adamac
Krokodíl odplával... adamac 2016-09-16 09:51:09
ani sa nečudujem,že tu fotili Winetovky. Pekné je to miesto,ale na Tvojej fotke vyznieva ešte krajšie,ako sme to videli vo filme
 
Stránok 29 z 229
1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 228 229