kam kráčaš.. vzdialený.. zimná náladovka II lúče III z Klinu viacručná žena... pri odpočinku cez hory... misa ženy a kríž
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Návraty... adamac 2016-09-13 11:45:45
Neviem,či si viac nechodil na Biokovo,ako sa kúpať Pekná atmoška i foto..
 
adamac
Prvé okamihy dňa V adamac 2016-09-12 12:59:13
peknú atmošku si Dušan vychytal...veľmi pekné foto..
 
adamac
gólman I adamac 2016-09-12 12:56:59
dobrý výraz brankára sa Ti podarilo zachytiť..
 
adamac
On the Top Of Lauberhorn adamac 2016-09-12 12:54:26
paráda...
 
adamac
na jezeře ... adamac 2016-09-12 05:40:49
pekne si ich zachytil...
 
adamac
skalné steny... adamac 2016-09-09 14:15:02
oprava ...holoruby..
 
adamac
skalné steny... adamac 2016-09-09 14:13:29
Rasťo,je to jedno z krásnych miest na slovenských horách..Nemohol som dať viac záberov na výšku vľavo,lebo by bolo vidieť holoroby,ktoré sú v okolí Krakovej hole a vyššie..Aj to tmavšie spracovanie pod mrakmi ich čiastočne zakrýva..Tu je starší pohľad z protiľahlého svahu,kde je vidieť skalné Ohništie..Nachádza sa tam aj skalné okno....Už to zabaľ a nejeduj sa Dík za pristavenie..
 
adamac
nad Ždiarom III adamac 2016-09-08 12:51:04
úplný súhlasím s Tebou,lebo hmla je ráno väčšinou studená a nie ako sa tu občas prezentuje vo veľmi teplých farbách..
 
adamac
Začítaná adamac 2016-09-08 12:46:07
pekný minimál..
 
adamac
cez hory... adamac 2016-09-08 10:06:44
ďakujem pekne za pristavenie..
 
adamac
segry adamac 2016-09-08 10:03:28
milé foto,s pekným svetlom..
 
adamac
u kaplnky.. adamac 2016-09-08 09:58:26
aby to nebolo také jednoduché My s problémom zraku to až tak nevnímame ..Dík Rasťo za pristavenie..
 
adamac
pohodičku.. adamac 2016-09-08 09:49:33
Ďakujem Petr...
 
adamac
pohodičku.. adamac 2016-09-08 09:49:12
Ďakujem,to som rád..
 
adamac
Schody bez konca.. adamac 2016-09-07 20:00:39
máš pravdu,že pri čb sa dosť stratí..Ale machri tu vedia práve pri architektúre dosť vyťažiť takou úpravou..Ja až tak neviem príliš softvérové úpravy,tak skúsil jednoduchý prevod a takto to vyšlo..
 
adamac
nad Ždiarom III adamac 2016-09-07 19:50:47
mám pocit,že je to Tvoja prvá hmlovka..Pekné..
 
adamac
Deštivé Krkonoše adamac 2016-09-07 19:49:11
má to veľmi peknú atmošku..
 
adamac
medzi adamac 2016-09-07 19:47:54
veľmi sa mi páči protipól ľavej strany proti pravej strane..
 
adamac
kalvária adamac 2016-09-07 08:39:33
a keby Ti nevyšli do jedného záberu,tak skús PANO na výšku..Lenže to bude s flexaretom asi problém
 
adamac
Rybárik riečny. adamac 2016-09-07 08:35:51
je evidentne,že tu by sa dalo urobiť viac výrezov..Ako napr.4:3... Ale ten Tvoj mi príde najlepší..
 
Stránok 31 z 229
1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 228 229