viacručná žena... kam kráčaš.. ženy a kríž cez hory... ostrovček zimná náladovka II z Klinu misa lúče III pri odpočinku
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
kalvária adamac 2016-09-07 08:16:35
Rasťo,ja by nevidel až tak problematický plot,lebo on môže mať pri tomto zábere určitú symboliku..Skôr myslím tu budovu na pozadí,preto som aj písal,že je to zložité miesto na kompozíciu..Ak by si sa dostal za plotom nižšie alebo by si mohol zvoliť iný uhol pohľadu,tak by si asi menej zachytil tu budovu..Možno aj pri najnižšej clone by sa viac rozostrila..Ja viem,že od PC sa lepšie mudruje,tak to aj tak ber..
 
adamac
Spišská pozápadovka adamac 2016-09-07 08:09:07
Dá sa úplne súhlasiť s predchádzajúcimi komentmi..Ja by však skúsil za-experimentovať a išiel by do formátu 16:10,ktorý je menej tradičný..Orezal by zo spodku,aby trošku viac vynikli balíky,ako aj hrad..
 
adamac
kalvária adamac 2016-09-06 22:04:44
Rasťo, je to veľmi zložité miesto na dobrú kompozíciu..Ak sa dalo,tak by skúsil fotiť až za plotom..
 
adamac
rána.. adamac 2016-09-06 18:44:20
úplný súhlas...Ďakujem..
 
adamac
ľudia a ich práca II adamac 2016-09-06 13:11:22
vidím,že ho aj niekto kontroluje Pekný prevod..
 
adamac
Zimojeseň v Dolomitoch.. adamac 2016-09-06 13:07:24
super...
 
adamac
lekno adamac 2016-09-06 13:04:29
super tonalita i foto...
 
adamac
rána.. adamac 2016-09-06 13:02:57
Našiel som...Kvôli foteniu som však stratil hodinku,tak ma predbehli iní hubári..Možno by našiel viac ..Dík Daniela za pristavenie ..
 
adamac
opustená.. adamac 2016-09-06 08:43:29
Ďakujem Petr za pristavenie..Ja tiež sa rád vraciam k čb...
 
adamac
Večer v tráve adamac 2016-09-05 21:53:04
je fajn,že si priznal výmenu oblohy,pretože by to asi málo kto zistil..Takto záber získal veľmi peknú atmošku..Je to super práca i foto..
 
adamac
Forty Foot Ireland II adamac 2016-09-05 21:36:49
pekelné ohnivé farby..Tak to je riadna atmoška..To musel byť zážitok..
 
adamac
opustená.. adamac 2016-09-05 20:23:02
Ďakujem...
 
adamac
Brecon Beacons,Waterfalls adamac 2016-09-05 09:53:40
niektoré zábery máš príliš živé..Nielen zelenú ,ale v niektorých záberoch je priveľa žltej..Možno keby sa Ti podarilo cez vyváženie bielej tento problém odstrániť,tak by boli tie zábery viac vyvážené farebne..Tento nedostatok sa Ti darí odstrániť prevodom do ČB..Tie malé vyčnelky skál dole by ešte orezal,ak by sa Ti neodstránili pri vyrovnaní záberu..
 
adamac
o mimice ... adamac 2016-09-05 09:09:55
dobrý moment sa Ti podaril..super..
 
adamac
pouličný umelec adamac 2016-08-31 16:24:22
ako maľovaný obraz..Super svetlo i foto...
 
adamac
Schody bez konca.. adamac 2016-08-31 16:18:52
zaujímavé miesto i dobrý podhľad...Nevedno ako by to ukázalo v ČB..?
 
adamac
pochmurné ráno III adamac 2016-08-31 16:05:11
Ďakujem
 
adamac
pochmurné ráno III adamac 2016-08-31 16:04:51
aj ja mám z toho taký pocit. .Ďakujem za zastavenie...
 
adamac
... adamac 2016-08-30 14:32:28
pekná atmoška i svetlo..
 
adamac
... adamac 2016-08-29 19:47:42
ja by ten kúštik oblohy orezal,ale ináč fajn atmosféra i foto..
 
Stránok 32 z 229
1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 228 229