viacručná žena... kam kráčaš.. ženy a kríž cez hory... ostrovček zimná náladovka II z Klinu misa lúče III pri odpočinku
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
pod dozorom.. adamac 2016-08-29 19:18:03
tak som sa netrafil...Aj tak ďakujem za pristavenie..
 
adamac
nad Rudinskou.. adamac 2016-08-29 19:16:43
Ďakujem
 
adamac
rybár.. adamac 2016-08-29 19:15:24
bol som rád,že aspoň troška svetla sa dostalo na jeho hlavu i bradu..A ešte radšej som bol,že som nedostal po papuli,lebo prvé snímky som robil potajomky,aby o tom nevedel..Keď ma zbadal,tak som sa až potom spýtal,ale tie snímky už dobre nevyšli..Ďakujem..
 
adamac
rybár.. adamac 2016-08-29 19:12:37
Vďaka
 
adamac
rybár.. adamac 2016-08-29 19:12:19
Vďaka Petr za pristavenie a hodnotenie..
 
adamac
planeta Země adamac 2016-08-25 21:52:09
zaujímavá štruktúra..To je na púšti?
 
adamac
Letná lúka adamac 2016-08-25 20:26:10
príjemné foto..Nedalo sa kúsok vyššie zobrať,ak bola možnosť?
 
adamac
pod dozorom.. adamac 2016-08-25 10:07:13
ešte aj v tmavšom vydaní na porovnanie
 
adamac
Muška adamac 2016-08-24 05:44:11
skúsiť radšej menši formát,lebo tento portál troška deformuje kvalitu pri väčších snímkoch..Stačí veľkosť cca 1300px na šírku.
 
adamac
Zvedavost :) adamac 2016-08-23 21:22:03
 
adamac
... adamac 2016-08-23 19:39:10
ďakujem...
 
adamac
nad Rudinskou.. adamac 2016-08-23 19:37:20
to som rád,že zaujala,ďakujem..
 
adamac
Zvedavost :) adamac 2016-08-23 19:35:13
super moment sa Ti podarilo zachytiť veľmi pekne...Aj keď má málo lajkov,tak mne sa veľmi páči..
 
adamac
... adamac 2016-08-22 21:35:09
neviem, ktorá z týchto dvoch posledných je lepšia.Na tejto by ešte zľava kúštik orezal,aby tam neboli tie začiatky osôb,čo vchádzajú do záberu..
 
adamac
len voda a trstina... adamac 2016-08-22 19:27:05
keď si mal zlu oblohu,tak si našiel riešenie..Ja by sa nebál ešte kúsok rezať zo spodu..Aspoň by si dostal ten zaujímavejší ostrovček nižšie a ten celý odraz by mi nechýbal..Mne nevadí ten kontrastnejší prevod..Ja by možno ešte pritvrdil..Viď dole..
 
adamac
***** adamac 2016-08-22 19:05:25
tie skaly a voda sú super..
 
adamac
... prichytená už v perinách adamac 2016-08-22 06:49:32
paráda..
 
adamac
... driemajúc pod závesom adamac 2016-08-19 21:57:41
gratulujem Erika k TOP dňa..Opäť krásne podanie Tvojich obľúbených motýľov..
 
adamac
Mačiatko.2. adamac 2016-08-19 06:26:07
pekná...
 
adamac
ranné odhaľovanie IX adamac 2016-08-18 14:36:49
Dušan,ak by si bol prišiel,tak ťa niekde postavím ako záchytný bood... O foto by bolo o level lepšie ..Dík za pripomienku...
 
Stránok 33 z 229
1 2 ... 31 32 33 34 35 ... 228 229