lúče III ostrovček misa z Klinu ženy a kríž cez hory... čo tam bude? vzdialený.. pri odpočinku viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
regulovčíčka lietadiel.. adamac 2016-08-15 12:02:27
vďaka Petr,to ma teší...
 
adamac
regulovčíčka lietadiel.. adamac 2016-08-14 22:03:16
ďakujem Nika..
 
adamac
regulovčíčka lietadiel.. adamac 2016-08-14 18:32:10
Vďaka...
 
adamac
regulovčíčka lietadiel.. adamac 2016-08-14 18:31:50
to áno,ja by tam isto nevyšiel..Dík..
 
adamac
Location:Silence (Part.XVI.) adamac 2016-08-14 18:28:19
super práca...
 
adamac
ranné odhaľovanie VII adamac 2016-08-13 20:44:47
to má teší,že ťa foto zaujalo..Ďakujem Petr...
 
adamac
ranné odhaľovanie VII adamac 2016-08-12 09:54:25
Ďakujem
 
adamac
ranné odhaľovanie VII adamac 2016-08-12 09:53:57
hlavným motívom záberu je odhaľovanie políčok..Vtáci,čo tam naleteli je len bónus ..S tým šumom je to také hitchcockovské ..Bez oblohy by to už nebolo ono...Ďakujem za zastavenie a hodnotenie..
 
adamac
Adamko adamac 2016-08-12 09:45:23
pekne si ho zachytila...
 
adamac
Popradské pleso adamac 2016-08-11 21:57:20
nie je až zhora...Je to ešte z chodníka pod sedlom Ostrvy...Ďakujem za pristavenie..
 
adamac
ohlédnutí ... adamac 2016-08-11 21:53:03
vycítil Tvoj záujem fotiť...
 
adamac
..v oblakoch.. adamac 2016-08-10 21:39:01
veľmi pekný moment i jemné prevedenie...
 
adamac
skalné terasy... adamac 2016-08-10 17:06:00
ďakujem
 
adamac
Chata pri Zelenom plese adamac 2016-08-10 07:48:49
mne sa veľmi páči kompozícia skál vo vode a chaty...Nočnú oblohu neviem zhodnotiť,lebo tomu nerozumiem..A obdivujem to množstvo práce na jedno foto..
 
adamac
strom adamac 2016-08-10 07:40:54
fotené asi niekde na Oravskej vrchovine?
 
adamac
siesta.. adamac 2016-08-09 21:50:10
ďakujem...
 
adamac
Ráno na Mare adamac 2016-08-09 13:05:33
viac sa mi páči Tvoje kompo oproti dnes pridanému kompu od Joži Mačutka...Pekné svetlo..
 
adamac
... perlmutrové ráno ... adamac 2016-08-09 13:00:58
veľmi pekné si zachytila tie kvapky rosy a k tomu aj motýľa...
 
adamac
lúče slnka Tatry hladia adamac 2016-08-09 12:57:51
dramatická atmoška-prevod...Veľmi sa mi páči ten kúsok vysvieteného poľa...
 
adamac
mačiatko adamac 2016-08-09 12:55:10
aké má vystrašené očká..Pekný prevod i foto..
 
Stránok 35 z 229
1 2 ... 33 34 35 36 37 ... 228 229