lúče III ostrovček misa z Klinu ženy a kríž cez hory... čo tam bude? vzdialený.. pri odpočinku viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Krajina bielych vtákov adamac 2016-08-18 06:33:06
super...
 
adamac
na lúke... adamac 2016-08-18 05:12:59
Ďakujem...
 
adamac
Lukové pliesko adamac 2016-08-17 22:09:54
išli ste tam od Širokej doliny? Keď som išiel niekedy hrebeňom na Konské zo Širokej doliny,tak som videl Lukove pliesko vpravo od tohto hrebeňa..Mám tu dokumentačný záber tohto hrebeňa,ale pliesko , ktoré bolo v pravo dole som nezachytil..
 
adamac
na lúke... adamac 2016-08-17 19:36:34
fotil som od pása,ale ešte asi nestačilo...Pri tej farebnej nezanikajú tak niektoré časti záberu,ako napr.orech..Lenže má v poslednom čase dosť chytila čb úprava..Tak jej dávam prednosť..Dík za upresnenie...
 
adamac
Hriňovské kopce z Raticového adamac 2016-08-17 18:40:13
pekné miesto na fotenie..Tie políčka su super...Ale bude sa tu ťažko komponovať...Možno by pomohla hmla,žeby zakryla niektoré veci..Hlavne tu treba prísť,keď tam nebude taký silný opar a troška zvýrazniť tie políčka hore..Skúsil som ju mierne upraviť..
 
adamac
nočné lúče perzeíd adamac 2016-08-17 18:16:29
veľmi pekné a aj dobrá práca...Ešte to tak niekedy vidieť na vlastné oči...
 
adamac
Čakanie na perzeidy adamac 2016-08-17 18:13:11
vrchnú časť neriešim..Spodná časť sa mi páči kompozične ako aj TK..Pajko jej pristane..
 
adamac
Kirgizsko adamac 2016-08-17 13:23:50
mne sa páčia tie vrstvy na pozadí..Keďže vychádzalo do záberu málo oblohy a nebola zaujímavá,tak by ju orezal..Asi takto...
 
adamac
na lúke... adamac 2016-08-17 13:10:46
a ako by si to komponoval,aby nebola taká nervózna ?Poraď...Chcel som to zachytiť aj s tým orechom..Tu je pôvodný záber ešte bez orezu..
 
adamac
samotár adamac 2016-08-17 05:34:00
máš pravdu,že leto pomaly odchádza..Ale nastáva krajší čas na fotenie..Vďaka Petr za pristavenie a hodnotenie..
 
adamac
samotár adamac 2016-08-17 05:32:19
ďakujem Nika..
 
adamac
pohľad do vrátnej doliny adamac 2016-08-16 21:49:27
pekne si orámoval pohľad smerom na Štefanovú-Sokolie...
 
adamac
samotár adamac 2016-08-16 21:41:53
ďakujem Mat...
 
adamac
Najväčšia podkova adamac 2016-08-16 12:03:51
parádne miesto na kochanie a fotenie..
 
adamac
Čakajte,ešte niesom pripravená.. adamac 2016-08-16 11:43:48
pekná séria...Sú milé..
 
adamac
samotár adamac 2016-08-16 11:41:00
to som rád,lebo minimál nemusí každého osloviť.. Aj mne sa tento na kritike zdá jemnejší-prirodzenejší..Ďakujem Daniela za písmenka a hodnotenie..
 
adamac
samotár adamac 2016-08-16 11:27:05
Ďakujem
 
adamac
samotár adamac 2016-08-16 05:28:21
ešte mierne kontrastnejšia úprava..Nevedel som sa rozhodnúť ,ktorú verziu pridať..
 
adamac
nezájem ... adamac 2016-08-15 22:06:49
pohoďák alebo ignorant ? Pekné kompo...
 
adamac
kriváň adamac 2016-08-15 12:06:09
pekné svetlo...
 
Stránok 34 z 229
1 2 ... 32 33 34 35 36 ... 228 229