ženy a kríž ostrovček viacručná žena... misa zimná náladovka II vzdialený.. lúče III cez hory... pri odpočinku kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
ranné odhaľovanie II adamac 2016-08-08 20:39:30
vďaka Petr za pristavenie i hodnotenie..Nejak som tento koment prehliadol..
 
adamac
Na paši adamac 2016-08-08 14:32:49
Elo,ak Ti to nevadí skúsil som to aj kontrastnejšie upraviť cez ND filter -1..A ešte orez bez oblohy...
 
adamac
Nízke Tatry adamac 2016-08-08 14:28:36
možno by skúsil previesť do čb...
 
adamac
Príchod nového dňa adamac 2016-08-08 14:26:27
vtáci to oživili..No škoda,že už sa zlomila jedná vetva...Ale asi aj ten zbytok bude vhodný na dobré fotky..
 
adamac
Nad Beckovom stojí hrad adamac 2016-08-08 14:18:31
menej tradičný uhol pohľadu na hrad Beckov na Ephote...
 
adamac
Lenka adamac 2016-08-08 14:16:24
zaujímavý pohľad sa Ti podarilo zachytiť..
 
adamac
ranné odhaľovanie VI adamac 2016-08-08 14:14:45
ďakujem Mat
 
adamac
... posledné úpravy pred fotením adamac 2016-08-08 14:08:30
super názov i foto...Okrem fotenia by si sa mala venovať aj písaniu humoresiek..
 
adamac
Príchod nového dňa adamac 2016-08-07 20:29:50
neviem v čom je tento záber experiment...Ale ten strom je parádny na fotenie...Ešte keby tam sedel veľký čierny havran,tak to by bola riadna pecka..
 
adamac
v daždi adamac 2016-08-06 20:59:36
veľmi pekné i prevod...
 
adamac
nikam nezmizí adamac 2016-08-06 20:54:46
pekná tonalita i jemná úprava...
 
adamac
Gaderský Potok adamac 2016-08-06 19:47:24
pekné i prevod...
 
adamac
Komíny adamac 2016-08-06 19:46:18
tiež ma viac zaujal Noir prevod,ale aj tento sa mi páči..
 
adamac
... adamac 2016-08-06 19:44:47
ďakujem
 
adamac
... adamac 2016-08-06 19:44:22
to som rád,ďakujem...
 
adamac
Myší chvost.... čb adamac 2016-08-06 13:21:18
pekné i prevod..
 
adamac
nočný dialóg adamac 2016-08-06 13:19:05
veľmi pekné i prevod..
 
adamac
Dražovská klasika adamac 2016-08-03 20:45:37
to chápem,že kvetinky nie sú v každom období...Ale svetlo na tráve by tam bodlo..Takže ja som nekritizoval trávu na fotke a ani foto..Len som reagoval na Tvoje vyzdvihnutie použitia trávy vo fotke.. Ja tiež kvitujem originálny prístup k novým pohľadom na vec,ktorá tu bola už nespočetný krát..
 
adamac
Dražovská klasika adamac 2016-08-03 17:42:45
s trávou nesúhlasím..Keby v nej bola krajšia kvetena alebo svetlo,tak potom áno...Ináč pekné...
 
adamac
-Prírodná galéria- adamac 2016-08-03 17:35:14
Pekná atmoška..Škoda,že nebola perinka bližšie...Aspoň by bola zakryla ten maličký opar..Ten je v tomto období skoro samozrejmosť.. Oplatilo sa Vám hore ísť..
 
Stránok 36 z 229
1 2 ... 34 35 36 37 38 ... 228 229