čo tam bude? lúče III misa ostrovček ženy a kríž z Klinu kam kráčaš.. zimná náladovka II vzdialený.. cez hory...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
jízda ... adamac 2016-08-01 13:47:47
tak to sa fotí...Musel to byť super pocit medzi takými krásnymi ženami...
 
adamac
Jasno, poobede miestne búrky adamac 2016-08-01 13:39:38
veľmi dobrý moment i foto...
 
adamac
-Liptovské ráno- adamac 2016-08-01 13:38:33
veľmi pekné svetlo,príjemné foto...
 
adamac
Ranné hmly na Inovci adamac 2016-08-01 13:34:58
pekné línie i kontrast čiernej a bielej...
 
adamac
... výstup na pozorovateľňu ... adamac 2016-08-01 13:33:29
veľmi pekné ...
 
adamac
čarovná neretva adamac 2016-08-01 13:32:24
veľmi pekné svetlo i foto...
 
adamac
Predsvadobné zamyslenie adamac 2016-08-01 13:26:29
mne to padá do ľava a ešte som ani nič nepil
 
adamac
mačiatko adamac 2016-08-01 13:20:03
super...
 
adamac
V lúčoch zapadajúceho slnka.11. adamac 2016-07-08 13:07:35
veľmi dobré využité svetlo..Páči...
 
adamac
Šel kolem mě....člověk adamac 2016-07-08 13:06:05
aj keď ma foto málo lajkov,tak mňa veľmi zaujalo ...Má to dušu...
 
adamac
ranné odhaľovanie II adamac 2016-07-08 13:03:51
Vďaka...
 
adamac
ranné odhaľovanie II adamac 2016-07-08 13:03:26
ďakujem
 
adamac
Korfu adamac 2016-07-07 05:27:09
mne tam vták kompozične sedí..Vyrovnáva kompozičnú rovnováhu na zábere...
 
adamac
ranné odhaľovanie.. adamac 2016-07-07 05:13:10
to som rád,vďaka Petr..
 
adamac
ranné odhaľovanie.. adamac 2016-07-07 05:12:39
Vďaka...
 
adamac
ranné odhaľovanie.. adamac 2016-07-06 19:03:46
Vďaka
 
adamac
Ohnivá Bratislava adamac 2016-07-06 16:42:29
super atmoška i foto..
 
adamac
-V tieni slnka- adamac 2016-07-06 16:41:39
veľmi pekné svetlo,aj keď s oparom ..Veľmi pekné foto..
 
adamac
... sedembodková na potulkách adamac 2016-07-06 16:39:01
super Erika...gratulujem...
 
adamac
Husfjellet adamac 2016-07-06 16:37:36
super...gratulujem...
 
Stránok 38 z 229
1 2 ... 36 37 38 39 40 ... 228 229