ženy a kríž ostrovček viacručná žena... misa zimná náladovka II vzdialený.. lúče III cez hory... pri odpočinku kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
ranné odhaľovanie IV adamac 2016-08-03 17:26:05
je troška ponurá..Včera mi foto zosvetlilo,tak som dnes radšej dal troška podexponovanú,ale dnes ju nezosvetlilo ...Tak sa tu vyznaj ...Vďaka za pristavenie..
 
adamac
pod mrakmi... adamac 2016-08-02 23:58:56
ďakujem za pristavenie..
 
adamac
ranné odhaľovanie III adamac 2016-08-02 19:33:41
Vďaka Petr,som rád,že sa Ti séria páči...
 
adamac
Z Veľkej Rače adamac 2016-08-01 20:19:48
ja som si myslel,že si to fotil od Malej Rače...Je tam pekné miesto odkiaľ vidieť Tatry...Pekné svetelné podmienky si mal...
 
adamac
strážca doliny.. adamac 2016-08-01 20:07:11
veď aj ja som tu v poslednom čase veľmi málo,ale úplne z iných dôvodov ...Dík...
 
adamac
Grand Canyon adamac 2016-08-01 20:04:07
veľmi zaujímavé miesta si navštívil...Aj pekné svetlo si mal...
 
adamac
večery vo vinici VII. adamac 2016-08-01 15:21:32
asi najviac fotená chalúpka vo Vinodole ..Keby len tušila,že bude na portály fotom dňa ..Gratulujem..
 
adamac
Timove snové ráno. adamac 2016-08-01 15:18:57
veľmi pekné...gratujem k TOP dňa
 
adamac
... totem, skalp či úskok pavúka adamac 2016-08-01 15:17:34
veľmi pekné...Gratujem k fotu dňa....
 
adamac
svetelne linie ... IV adamac 2016-08-01 15:15:16
parádne podmienky i miesto...
 
adamac
ráno na rybách adamac 2016-08-01 15:14:34
super atmoška i foto...Rád by to videl i v klasickej studenej tonalite rána...
 
adamac
kannenstein adamac 2016-08-01 15:12:18
zaujímavý skalný útvar a aj veľmi pekné foto...
 
adamac
sam vojak v poli 1x1 adamac 2016-08-01 15:10:57
super...
 
adamac
memories adamac 2016-08-01 15:10:03
veľmi pekné spracované i foto..
 
adamac
Tatranské pohladenie adamac 2016-08-01 15:09:04
pekné divadlo nad Tatrami i pekný prevod..
 
adamac
Tam kde sa voda sypala... adamac 2016-08-01 15:06:55
paráda...To tam musel byť krásny zážitok...Alebo pri tom zhone niečo pekné nafotiť ani nebol čas vnímať tu krásu vôkol...Gratulujem k fotu mesiaca..
 
adamac
Vyšehradský hřbitov adamac 2016-08-01 15:01:47
má to hĺbku...Pekné...
 
adamac
ranné odhaľovanie III adamac 2016-08-01 14:55:52
niekedy sa pošťastí ich vymáknúť...ďakujem...
 
adamac
ranné odhaľovanie III adamac 2016-08-01 14:54:35
dík
 
adamac
The Rainy Day adamac 2016-08-01 13:53:15
pekná dlhočasovka..
 
Stránok 37 z 229
1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 228 229