kam kráčaš.. vzdialený.. zimná náladovka II lúče III z Klinu viacručná žena... pri odpočinku cez hory... misa ženy a kríž
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Milý.. adamac 2016-09-16 09:46:17
Ďakujem
 
adamac
Milý.. adamac 2016-09-16 09:45:48
možno niekomu prekážajú rámiky na fotkách,ale aj mne tu pasoval ..Dík Rasťo..
 
adamac
Milý.. adamac 2016-09-15 22:07:29
ďakujem Robo..
 
adamac
Milý.. adamac 2016-09-15 22:06:52
ďakujem Mat..
 
adamac
noc na štíte. adamac 2016-09-15 13:45:55
asi to bol silný zážitok,keďže tam nevedie klasický tur.chodník?Ľadový štít má peknú čiapočku..Foto pekné..
 
adamac
Večer v tráve BW adamac 2016-09-15 13:39:47
tak to máš kvalitný foťák,keď Ti také baby z neho vyliezajú..Tiež by chcel taký Foto veľmi pekné..
 
adamac
zasvietilo adamac 2016-09-15 13:33:08
pekná lúčovka..
 
adamac
Barvy podzimu adamac 2016-09-15 13:29:41
Príjemné jesenné farbičky i foto..
 
adamac
na lúke adamac 2016-09-15 13:26:12
pekné foto s príjemným svetlom
 
adamac
...Alexandra... adamac 2016-09-14 20:31:54
pekný prevod i modelka...
 
adamac
pochmúrne ráno IV adamac 2016-09-14 20:27:01
bohužiaľ odletela..Ešte ,že som ju aspoň takto stihol..Možno foto vyzerá ukľudňujúce,ale fotograf až tak nebol ..Behal okolo brehu kde sa objaví nejaká kačka,ktorá neuletí hneď..Kde sa sa nejaké lúče prederú a atd..Však sám vieš,aké je to pri fotení v prírode ..Dík Robo..
 
adamac
pochmúrne ráno IV adamac 2016-09-14 14:10:25
Ďakujem
 
adamac
Krakonošovo (Krkonoše) adamac 2016-09-14 14:06:25
opäť pekná atmoška i foto..Už o nedlho príde toto farebné jesenné obdobie..
 
adamac
Svitanie v krajine kaňonov adamac 2016-09-14 13:59:58
fajnotka...Pohľady sú to krásne..
 
adamac
Krokodíl adamac 2016-09-14 13:58:50
krásna zelená..Tá má veľmi ukľudňuje..Foto krásne..
 
adamac
Melancholia II adamac 2016-09-14 05:49:59
super..
 
adamac
Ty! adamac 2016-09-13 11:57:10
aj s rukou je to pekné...Má to myšlienku..
Bez ruky by to bol super minimál...
 
adamac
fascinácia letom adamac 2016-09-13 11:52:49
Komovský záber.. Pekné...
 
adamac
Malá Fatra pred východom slnka adamac 2016-09-13 11:51:18
parádne foto...Svetlo i kompo...
 
adamac
Večerný Giewont adamac 2016-09-13 11:48:50
super Účko ,svetlo i foto..
 
Stránok 30 z 229
1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 228 229