ostrovček ženy a kríž lúče III viacručná žena... cez hory... vzdialený.. pri odpočinku čo tam bude? kam kráčaš.. zimná náladovka II
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Rybárska bašta.. adamac 2016-10-20 13:34:20
neviem kde presne je problém,ale pri tejto stavbe mi niečo nesedí..Je to tam pre mňa diléma,lebo som to skúšal aj podľa zvislíc a nejak sa to nedarilo presne všetko zrovnať. Dík za zastavenie..
 
adamac
Rybárska bašta.. adamac 2016-10-20 13:30:12
Rasťo skús to premerať..Pri tejto fotke som to veľakrát vyrovnal,lebo som nevedel presne čoho sa chyťiť.Raz som narovnával doľava a potom zas doprava.Bašta ako keby padala trošku doľava..Však stačí pozrieť na odraz Lenže tá vežička vľavo od nej zas ako keby šla doprava..Stromy vyzerajú celkom rovno.. Tak som to nakoniec rovnal podľa vody,ale či sa to podarilo na 100% neručím..Ďakujem za zastavenie..Som rád,že sa páči..
 
adamac
... údolie Čierneho Váhu ... adamac 2016-10-20 13:18:38
ten stromček dole to krásne oživil+pekné svetlo..Asi je to fotené na dlhšie ohnisko,keď je tak Končistá blízko?
 
adamac
... údolie Čierneho Váhu ... adamac 2016-10-20 13:17:19
bohužial v NT sú najviac zničené lesy ...
 
adamac
Krkonoše adamac 2016-10-20 13:13:16
krásne miesta fotíš ,ale aj veľmi pekne..
 
adamac
výhľad pani domácej adamac 2016-10-20 13:11:57
super názov i svetlo v hornej časti..Keby sa Ti bolo podarilo dostať hlavu pani domácej kúsok nad most,tak to by bola špica Lenže to by si nesmel fotiť zo statívu a ísť oveľa nižšie..Lenže tak by si pozeral viac pani domácej do zadku ,ale čo by si neurobil pre lepšie foto
 
adamac
Rano na pobrezi adamac 2016-10-20 13:03:26
veľmi pekná atmoška ..
 
adamac
Jesenná čipka...8. adamac 2016-10-20 06:03:52
pekná pavučinka i tonalita..
 
adamac
bežec adamac 2016-10-19 11:17:19
pekne si ho vymákol..Pekné i kompo...
 
adamac
.... adamac 2016-10-19 10:24:10
Ďakujem Rasťo..Nech Ti prianie vyjde...Ja by Ti k tomu dodal ešte aj slnka,aby jesenná krása viac vynikla..
 
adamac
už to príde.. adamac 2016-10-18 22:05:46
Ďakujem Petr za vyjadrenie a hodnotenie...
 
adamac
.... adamac 2016-10-18 21:56:44
Ďakujem..
 
adamac
.... adamac 2016-10-18 21:56:24
Ďakujem..
 
adamac
.... adamac 2016-10-18 21:56:06
Dík Mat..
 
adamac
.... adamac 2016-10-18 21:55:42
poviem kolegovi,nech nosí bledšie nohavice Ďakujem..
 
adamac
skalné steny... adamac 2016-10-18 17:05:40
pre turistov známe miesto..Má svoje čaro..Len je na škodu,že okolie je veľmi poznačené ťažbou dreva..Ďakujem..
 
adamac
skalné terasy... adamac 2016-10-18 17:03:50
keď nie sú ideálne svetelné podmienky,tak čb prevod môže pomôcť Ďakujem
 
adamac
už to príde.. adamac 2016-10-18 09:17:42
Malý Manín má výšku 813 m a vedľa vľavo Veľký Manín 891 m,tak podľa toho by som nevedel porovnať horizont.. Ja mám pocit,že mi tu padajú skôr zvislice,ale OK..
 
adamac
už to príde.. adamac 2016-10-17 15:00:35
nepotvrdím a ani nevyvrátim Tvoj názor,že to padá doprava..Podľa čoho si myslíš,že to padá? Podľa oblačnosti-hmly sa nedá vždy porovnávať horizont...Ďakujem za vyjadrenie..
 
adamac
Svätojánské muchy.. adamac 2016-10-16 22:04:00
dík Petr za pristavenie
 
Stránok 27 z 229
1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 228 229