kam kráčaš.. čo tam bude? zimná náladovka II cez hory... vzdialený.. pri odpočinku ostrovček z Klinu misa lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Súľovská jeseň... adamac 2016-12-11 20:55:41
Ď,Ď,Ď,aha ďakujem..
 
adamac
Ave Maria adamac 2016-12-11 14:31:37
tieto Ti fakt idú..Veľmi dobrý aj prevod..
 
adamac
jeseň na Vysokej adamac 2016-12-11 14:30:09
zaujímavá atmoška..
 
adamac
kostolík... adamac 2016-12-11 14:26:13
ďakujem Rasťo...
 
adamac
kostolík... adamac 2016-12-11 07:42:22
ďakujem..
 
adamac
... vo dvojici na výlete ... adamac 2016-12-09 21:38:58
Super..Gratulujem Eri..
 
adamac
Pŕhľava....3. adamac 2016-12-09 14:37:08
krásne..
 
adamac
Andské jehly adamac 2016-12-09 14:10:15
veľmi pekné..
 
adamac
...spomienka na leto.... adamac 2016-12-09 14:05:26
veľmi pekná západovka..Slniečko je pekné a aj dobré umiestnené.
 
adamac
? adamac 2016-12-09 14:03:22
veľmi dobrý prevod i foto..Má to vtipnú myšlienku..
 
adamac
jezero přízraků ... adamac 2016-11-23 14:36:46
super..
 
adamac
o užitečnosti smartphonů ... adamac 2016-11-23 14:35:48
pekne úsmevný moment sa Ti podaril zachytiť..Veľmi dobré..
 
adamac
Twins adamac 2016-11-23 13:07:31
+ fajn moment i prevod
- málo miesta,ako si písal..
- padá do prava..
- tento formát jej neprospieva,lebo po stranách je tam toho veľa,čo odpútava pozornosť.Hlavne vpravo,ale aj ten biely pásik vľavo..Skúsil by orez na formát 3:2,aby bola čistejšia a aj trochu hlbší pohľad..Dovolil som si ju len tak orezať a tak to vyšlo..Možno sa Ti nebude páčiť,ale mne áno..
 
adamac
Modré ráno na Liptove adamac 2016-11-23 13:01:14
super..V tejto tonalite to úplne inak vyznieva,ale veľmi dobré..
 
adamac
Easy Rider adamac 2016-11-23 12:53:04
veľmi dobrá práca..
 
adamac
Spomienka na matičku Prahu II... adamac 2016-11-23 12:52:18
veľmi pekné foto i prevod..
 
adamac
Rift adamac 2016-11-23 12:48:34
super svetlo,tonalita ,kompo,takže i foto..Pre mňa adept na TOP dňa,aj keď sú tu ďalšie skvosty..
 
adamac
Rybárska bašta.. adamac 2016-10-25 13:15:42
to ma teší..Ďakujem Petr,prajem všetko dobré i svetlo...
 
adamac
kostolík... adamac 2016-10-24 21:34:24
Ďakujem
 
adamac
Súľovská jeseň... adamac 2016-10-24 15:15:59
Ďakujem
 
Stránok 25 z 229
1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 228 229