lúče III vzdialený.. zimná náladovka II viacručná žena... ostrovček z Klinu cez hory... kam kráčaš.. pri odpočinku čo tam bude?
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
... zimou čipkovaný ... adamac 2017-01-25 15:47:18
paráda..veľmi vydarené svetelné,tonalitou a aj HO..
 
adamac
Nad vecou adamac 2017-01-25 13:24:09
super foto kompozične,atmoškou i svetlom..
 
adamac
Za kostolom 2 adamac 2017-01-25 13:21:13
tie polia ako aj cesta v novšom zábere robia peknú štruktúru k tomu kostolu....Skúsil by tam ísť pri východe slnka,keď bude kostol i to pole nasvietené..Ako Ti doporučil Nemehah orez pri novšom zábere,tak aj tu by možno bolo dobre troška menej toho poľa..Asi takto..Tým by aj ten kostol bol menej vpravo..
 
adamac
Passo Brocon adamac 2017-01-25 13:08:39
asi by prijal málinko svetlejší prevod,ale aj tak je to super..
 
adamac
zo Sten.. adamac 2017-01-25 13:00:39
aj ja by prijal troška miesta po krajoch..Aj pri Stohu..Hoci on nebol hlavným námetom záberu..Ja som chcel pohľad na doliny,hrebene smerom na Tatry..Stoh mal z jednej strany lemovať tento pohľad ..Pri záberoch som nemal foťák v 100% rovnováhe,tak som pri spájaní do PANO prišiel o troška miesta na bokoch..
 
adamac
Great Gig On The Sky adamac 2017-01-25 12:54:24
veľmi zaujímavé..
 
adamac
jak se žije ... adamac 2017-01-24 22:05:49
táto farebná sa mi veľmi páči..Ešte trocha dosýtiť farby,tak ako si mal na kritike a bude super..Aj čb je dobrá..
 
adamac
Hacik adamac 2017-01-24 21:04:23
super..A to kovové oko tam pridalo ďalšiu farbu..
 
adamac
Chladivé posedenie adamac 2017-01-24 20:53:07
veľmi pekná aj s lavičkou,taká melancholická
 
adamac
mrázikovo maľovanie III adamac 2017-01-24 20:51:05
Ďakujem Robo..
 
adamac
mrázikovo maľovanie III adamac 2017-01-24 15:13:35
vieš,že mám rád čb prevody..Ale tu ma zaujalo,že by mohla byť aj vo farbe..Tak som sa hral a miešal ..Ďakujem Rasťo..
 
adamac
mrázikovo maľovanie III adamac 2017-01-24 15:11:50
potešilo,že zaujala..Ďakujem...
 
adamac
mrázikovo maľovanie III adamac 2017-01-24 15:11:19
Ďakujem..
 
adamac
Rupicapra rupicapra tatrica adamac 2017-01-24 15:07:26
a hlavne dobre zaostril ..pekné..
 
adamac
Dievča a strom III adamac 2017-01-24 15:05:07
pekné miesto na fotenie i foto..
 
adamac
... chladné dotyky adamac 2017-01-24 06:32:38
super Eri..
 
adamac
zmrznutý potok lll... adamac 2017-01-24 06:32:05
veľmi pekné Robo..
 
adamac
mrázikovo maľovanie III adamac 2017-01-24 06:31:00
ešte v čb..
 
adamac
z  Hromového.. adamac 2017-01-23 22:05:40
Ďakujem Petr..
 
adamac
z  Hromového.. adamac 2017-01-23 21:52:54
Ďakujem..
 
Stránok 16 z 229
1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 228 229