ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-10 22:32:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Nomád
... vyhrievanie krídiel ... Nomád 2015-09-20 22:27:53
ne ne, v hospůdce na zahrádce u piva, to mi jde
 
CARLOSKO33
... očkáň na sušienke CARLOSKO33 2015-09-20 18:43:43
Super.
 
streak5
... očkáň na sušienke streak5 2015-09-20 17:32:16
...pekne zladené
 
Krtko fotografom
... očkáň na sušienke Krtko fotografom 2015-09-20 17:03:11
Paci .
 
red arrow
... očkáň na sušienke red arrow 2015-09-20 12:00:19
krasne
 
Nomád
... vyhrievanie krídiel ... Nomád 2015-09-19 23:11:35
taky jsem dnes vyhříval křidýlka
 
CARLOSKO33
... vyhrievanie krídiel ... CARLOSKO33 2015-09-19 18:50:53
Super je!
 
CARLOSKO33
... v obrannom pásme CARLOSKO33 2015-09-19 18:50:04
Všimol som si a preto som napísal, že boli na rovnakom mieste obkúsaní.
 
Koma
... vyhrievanie krídiel ... Koma 2015-09-19 10:25:28
raz hovadsky dávno mi dakto v mojich očiach tunajší veľmo skúsený na ktorého rady som dal..pod foto napísal.......,,fajn foto ale to čo máš za formát?....ani štvorec ani 5:4..ani 4:3..ani 3:2....to ani ryba ani rak,, .....zaúčinkovalo to na mňa tak, že odvtedy striktne dodržiavam zaužívané ,,predpísané,, formáty.....v tomto Tvojom prípade by som zrobil presný štvorec, ubrať mu priestoru vľavo spoza neho...s citom - aby tam hlavne tá bodlač nezačala pôsobiť na tesno s okrajom...by sa tak aj viacej zo stredu ,,odstredil,, a opticky by mu v smere pohľadu pribudlo miesta..môj subjektívny názor, cca takto:
 
Krtko fotografom
... vyhrievanie krídiel ... Krtko fotografom 2015-09-19 08:33:01
Paci . A zase ti to pekne farebne ladi .
 
Wor
... vyhrievanie krídiel ... Wor 2015-09-19 07:58:13
A su tu motylie ranajky blue vs. red ... vitazom sa stava............priroda vdaka vam obom za tieto rana
 
red arrow
... vyhrievanie krídiel ... red arrow 2015-09-19 07:27:28
krasne, velmi paci
 
CARLOSKO33
... v obrannom pásme CARLOSKO33 2015-09-18 10:03:56
Zase ten pekný obkúsanec.
Alebo, skôr boli na rovnakom mieste obkúsaný.
 
CARLOSKO33
... my nič ... my muzikanti CARLOSKO33 2015-09-18 10:02:49
 
Krtko fotografom
... v obrannom pásme Krtko fotografom 2015-09-18 08:01:07
Paci . Ty vies vzdy taky perfektny nazov vymysliet k fotke .
 
red arrow
... v obrannom pásme red arrow 2015-09-18 06:14:39
pekne
 
Nomád
... my nič ... my muzikanti Nomád 2015-09-17 22:30:05
jo to znám, to já ne to on
 
CARLOSKO33
... my nič ... my muzikanti CARLOSKO33 2015-09-17 13:24:37
Sa hanbia, lebo padli do modrej farby.
 
Krtko fotografom
... my nič ... my muzikanti Krtko fotografom 2015-09-17 08:08:41
Perfis . A nazov je tiez suprovy .
 
pittoo
... my nič ... my muzikanti pittoo 2015-09-17 07:08:49
hehe
 
Stránok 332 z 469