ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-10 22:32:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Krtko fotografom
... cmúlanie :) Krtko fotografom 2015-09-14 09:05:06
Paci . Hehe, aka je rada, ze ta znovu vidi, a ze sa znovu moze fotit . Uz sa aj pripravuje, aby dobre vyzerala na fotke .
 
Pepeb007xx
... cmúlanie :) Pepeb007xx 2015-09-14 08:17:37
efix? bolo to fotene macro objektivom?

(y)
 
PushB
... cmúlanie :) PushB 2015-09-14 06:33:54
+++
 
red arrow
... cmúlanie :) red arrow 2015-09-14 05:41:03
super
 
Nomád
... obed chytený - už len zjesť Nomád 2015-09-13 22:42:12
tak takovej nedělní oběd bych si taky nechal líbit
 
Martin Školiak
... obed chytený - už len zjesť Martin Školiak 2015-09-13 21:32:42
Táto sa mi kompozíciou páči viac. Fotka na kritiku pôsobí stredovo. Čiže like dávam tejto.
 
CARLOSKO33
... obed chytený - už len zjesť CARLOSKO33 2015-09-13 20:08:40
 
CARLOSKO33
... súmračník na kvietku CARLOSKO33 2015-09-13 20:07:27
Tak o tom niečo viem. Akonáhle vytiahnem foťák, tak všetky motýle sú fuč. Drzáci!
 
Martin Školiak
... obed chytený - už len zjesť Martin Školiak 2015-09-13 13:37:48
Pekné farby ale slabšia kompozícia.
 
Marek
... obed chytený - už len zjesť Marek 2015-09-13 13:12:22
paci sa mi,uz len ak by obaja akteri boli ostri ale inak supis..
 
Krtko fotografom
... obed chytený - už len zjesť Krtko fotografom 2015-09-13 12:19:04
Perfis . Sikulka . Paci .
 
red arrow
... obed chytený - už len zjesť red arrow 2015-09-13 10:08:25
pekne vystihnuty moment paci
 
pittoo
... obed chytený - už len zjesť pittoo 2015-09-13 09:09:28
fajn, páči
 
PushB
... obed chytený - už len zjesť PushB 2015-09-13 08:45:50
nová optika? parádička
 
streak5
... obed chytený - už len zjesť streak5 2015-09-13 07:56:21
tak toto je paráda...
 
Nomád
... vyhrievanie sa z rána ... Nomád 2015-09-12 22:44:00
príma bajka lítat tedy neumím, ale vyhřívat na sluníčku bych se mohl stejně jak ten motýl od rána do večera
 
Nomád
... v posledných lúčoch Nomád 2015-09-12 22:23:19
šplhoun jeden
 
fotografik
... v posledných lúčoch fotografik 2015-09-12 17:32:28
Veľmi pekné
 
Krtko fotografom
... v posledných lúčoch Krtko fotografom 2015-09-12 10:40:15
Paci .
 
jan21
... v posledných lúčoch jan21 2015-09-12 09:26:28
kuk ...tým očkom
 
Stránok 334 z 469