ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-10 22:32:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
red arrow
... v posledných lúčoch red arrow 2015-09-12 07:44:48
nema chybu, vyborne
 
pittoo
... vyhrievanie sa z rána ... pittoo 2015-09-11 19:05:06
zapózoval
 
Nomád
... vyhrievanie sa z rána ... Nomád 2015-09-11 18:47:32
... tak nějak funguji i já
 
PushB
... vyhrievanie sa z rána ... PushB 2015-09-11 16:23:18
skvelé!
 
CARLOSKO33
... vyhrievanie sa z rána ... CARLOSKO33 2015-09-11 12:36:26
Super!
 
CARLOSKO33
... súmračník na kvietku CARLOSKO33 2015-09-11 12:35:22
Myslel som lepidlom! Nie v PC.
 
Jožo
... vyhrievanie sa z rána ... Jožo 2015-09-11 10:24:07
A takéto určite nemáš ?
 
fotografik
... vyhrievanie sa z rána ... fotografik 2015-09-11 08:40:19
Veľmi pekné
 
Krtko fotografom
... vyhrievanie sa z rána ... Krtko fotografom 2015-09-11 07:54:53
Paci .
 
nehemah
... vyhrievanie sa z rána ... nehemah 2015-09-11 07:09:32
krásne machruje, s takými krídlami aj ja by som
 
red arrow
... vyhrievanie sa z rána ... red arrow 2015-09-11 05:09:21
krasne presvieteny svetlom, nadhera
 
CARLOSKO33
... súmračník na kvietku CARLOSKO33 2015-09-10 19:52:48
Ako keby si ho tam nalepila!
 
pittoo
... súmračník na kvietku pittoo 2015-09-10 18:32:35
parádny
 
matwey
... súmračník na kvietku matwey 2015-09-10 15:04:43
ani ja, ale nemám ani iných
 
Krtko fotografom
... súmračník na kvietku Krtko fotografom 2015-09-10 11:25:32
Paci .
 
red arrow
... súmračník na kvietku red arrow 2015-09-10 09:27:21
takehoto este nemam, krasne
 
pittoo
... skoré chladné ráno ... pittoo 2015-09-09 22:43:30
krásny
 
Wor
... skoré chladné ráno ... Wor 2015-09-09 19:03:55
Tak princezná?
 
CARLOSKO33
... skoré chladné ráno ... CARLOSKO33 2015-09-09 09:50:58
Tak, že by "king".
 
CARLOSKO33
... skoré chladné ráno ... CARLOSKO33 2015-09-09 09:50:16
Super to je. Krásne farby, také sa mi páčia.
 
Stránok 335 z 469