ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-10 22:32:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Wor
... skoré chladné ráno ... Wor 2015-09-09 08:09:22
Motýlia kráľovna Eri.. skvelé
 
Krtko fotografom
... skoré chladné ráno ... Krtko fotografom 2015-09-09 08:01:49
Paci .
 
red arrow
... skoré chladné ráno ... red arrow 2015-09-09 07:13:36
krasny je super
 
Koma
... zlatá žltá hodinka II. Koma 2015-09-08 15:28:29
umyli ste si ruky po fotení?
 
Koma
... zlatá žltá hodinka II. Koma 2015-09-08 15:28:05
prosím Vás pekne...nemá náhodou ten motko takto náhodou žltačku?
 
jan21
... zlatá žltá hodinka II. jan21 2015-09-08 11:05:27
Vyfarbené parádne!
 
pittoo
... zlatá žltá hodinka II. pittoo 2015-09-08 09:52:45
fajn, páči
 
Krtko fotografom
... zlatá žltá hodinka II. Krtko fotografom 2015-09-08 08:16:42
Paci . Hmmm, niekomu sa nechce spat .
 
CARLOSKO33
... zlatá žltá hodinka II. CARLOSKO33 2015-09-08 08:02:39
Žltačka.
 
red arrow
... zlatá žltá hodinka II. red arrow 2015-09-08 07:32:51
krasny je a ako vzdy ladi paci
 
jugin
... zlatá žltá hodinka II. jugin 2015-09-08 07:11:26
fajn, taká tvoja sa dá povedať už klasika ale len tak ďalej
 
Karamel
... aj bruško treba zohriať ... Karamel 2015-09-07 21:20:37
pěkná jemná práce
 
... aj bruško treba zohriať ... peky 2015-09-07 15:17:47
 
Krtko fotografom
... aj bruško treba zohriať ... Krtko fotografom 2015-09-07 11:28:10
Paci .
 
CARLOSKO33
... aj bruško treba zohriať ... CARLOSKO33 2015-09-07 08:36:50
Len nech sa dobre drží, aby nespadol.
 
red arrow
... aj bruško treba zohriať ... red arrow 2015-09-07 08:01:59
no chrbat ma uz bronzovy, super
 
mikeskovci
... v žiari ranných farieb ... mikeskovci 2015-09-07 07:42:10
Výborná reakcia
 
paldixy
... v žiari ranných farieb ... paldixy 2015-09-07 00:11:26
Tak konečne už aj tento motív z prírody dostal sa na vrchol dňa. Zatiaľ som to šťastie nemal. A stačilo na to aj pomenej bodov, tak to ja fajn šťastie, ale prajem. Niekedy nestačí ani 500 bodíkov. Mňa to zatiaľ " úspešne "obchádza ale ideme ďalej. A to mám teda takmer raz toľko fotiek v tejto kategórii prejavu. No bolo to povestné šťastíčko, som rád, že to nieje už polonahá, či nahá slečinka, či napr. panoramaticá krajinka silno Photoshopova. Tak predsa len nie vždy to je o tom, prípadne o MENÁCH, kámoš, kámošovi. Ale kvitujem Tvoju tvorbu pravidelne, lebo sme predsa len taká istá "skupinka"
 
Nomád
... v žiari ranných farieb ... Nomád 2015-09-06 14:04:11
gratulace k titulu foto dne
 
pittoo
... na letnej lúčke pittoo 2015-09-06 13:16:04
výborné farby, páči
 
Stránok 336 z 469