ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-10 22:32:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
red arrow
... my nič ... my muzikanti red arrow 2015-09-17 05:09:30
ten nazov ich vystihuje betarov super
 
Nomád
- modráčik na raňajkách Nomád 2015-09-16 21:11:29
pěkně má prostřeno ....
 
CARLOSKO33
- modráčik na raňajkách CARLOSKO33 2015-09-16 20:28:35
Chudák, aký obkúsaný! Ale pekný!
 
pittoo
- modráčik na raňajkách pittoo 2015-09-16 13:08:43
 
jugin
... obed chytený - už len zjesť jugin 2015-09-16 08:58:39
super momentík len trošičku bojujem s farbami, mne tie studené farby moc nerežú
 
Wor
- modráčik na raňajkách Wor 2015-09-16 08:19:58
Paráda, ty mi vieš stále spríjemniť ráno... tak pekný deň prajem všetkým čo sa zastavia..
 
Krtko fotografom
... ranné slnenie ohniváčika Krtko fotografom 2015-09-16 08:00:17
Paaaaci .
 
Krtko fotografom
- modráčik na raňajkách Krtko fotografom 2015-09-16 07:48:19
Paci . A aj sa s tebou podelil, ci nie? .
 
red arrow
- modráčik na raňajkách red arrow 2015-09-16 06:13:01
aj ja som uz po ranajkach krasne
 
CARLOSKO33
... ranné slnenie ohniváčika CARLOSKO33 2015-09-15 16:45:47
Super!
 
fotografik
... ranné slnenie ohniváčika fotografik 2015-09-15 14:04:58
Výborná foto
 
pittoo
... ranné slnenie ohniváčika pittoo 2015-09-15 13:33:07
Krásny
 
paldixy
... ranné slnenie ohniváčika paldixy 2015-09-15 12:43:09
Aj v povčer , či ráno vznikajú takéto efekty..Hlavnú úlohu zohralo protisvetlo samozrejme.
 
Wor
... ranné slnenie ohniváčika Wor 2015-09-15 12:20:03
A kdeže je tak krásne? U nás sa vkuse mračí.. foto +1
 
red arrow
... ranné slnenie ohniváčika red arrow 2015-09-15 10:56:02
ziari ako slniecko krasne
 
jan21
... cmúlanie :) jan21 2015-09-14 22:04:20
Super póza...ako si ju tak dobre vycvičila ...máš prax!

...ale i t svetlo
 
Nomád
... obed chytený - už len zjesť Nomád 2015-09-14 17:56:31
 
Nomád
... cmúlanie :) Nomád 2015-09-14 17:53:21
povedené "streetko"
 
Robson65
... cmúlanie :) Robson65 2015-09-14 17:47:45
paráda
 
pittoo
... cmúlanie :) pittoo 2015-09-14 14:50:09
 
Stránok 333 z 469