ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-10 22:32:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
alexmenti
... v objatí letnej lásky ... alexmenti 2015-07-30 09:00:41
svetlo pekne "lízlo" toho motýlika vo vytržení... ...fajn záber
 
vlad78
... v objatí letnej lásky ... vlad78 2015-07-30 08:34:25
Romeo a Júlia..
 
Krtko fotografom
... v objatí letnej lásky ... Krtko fotografom 2015-07-30 07:40:40
Čečané . Páči .
 
Duvaliere
... v objatí letnej lásky ... Duvaliere 2015-07-30 07:40:38
Veľmi pekné ... ešte by som privrel objektív o jedno číslo aby aj spodky očí a tie chĺpky jemné okolo boli ostrejšie ... a pozadiu by to nemalo uškodiť ... v reále je to ťažšie odhadnúť ale pár záberov skúšobných pri daných podmienkach by ukázalo aké clonové číslo by bolo ešte prijateľné ... prajem dobré svetlo
 
red arrow
... v objatí letnej lásky ... red arrow 2015-07-30 07:36:18
krasne svetlo, bokeh, ma to dej nadhera
 
Nomád
... chyť sa ma poriadne ... Nomád 2015-07-29 19:37:46
 
pittoo
... biela nevinnosť ... pittoo 2015-07-29 14:23:18
krásne
 
... chyť sa ma poriadne ... erikson9 2015-07-29 13:23:43
artisti
 
Krtko fotografom
... chyť sa ma poriadne ... Krtko fotografom 2015-07-29 11:05:36
Jej, ved su to chrustiky, ako dlho som uz ziadneho nevidel .
Ten klas je krasne farebny . Paci .
 
red arrow
... chyť sa ma poriadne ... red arrow 2015-07-29 10:14:27
vo dvojici sa lepsie ide krasne
 
Koma
... biela nevinnosť ... Koma 2015-07-28 16:43:51
ten ,,klások,, v pozadí rozostrený....akoby mal také riadne veľké tučné chlpaté bruško....cca polku priestoru vpravo od stebiel bych skúsil odkrojiť ta het..
 
CARLOSKO33
... biela nevinnosť ... CARLOSKO33 2015-07-28 12:45:54
Krásne farebne odlíšené.
To si ide zuby umývať? Kefku má riadnu.
 
Krtko fotografom
... biela nevinnosť ... Krtko fotografom 2015-07-28 11:16:28
Paci .
 
red arrow
... biela nevinnosť ... red arrow 2015-07-28 09:04:57
biely ako sneh alebo zeby nevesta super svetlo aj kontrast
 
Krtko fotografom
... na korunke ... Krtko fotografom 2015-07-28 07:53:31
Paci .
 
Nomád
... v zelenom kráľovstve ... Nomád 2015-07-27 22:24:02
ani nedutám, moc pěkné a zvolená kompozice je pomyslnou třešničkou
 
Nomád
... odpočívajúc na lístku ... Nomád 2015-07-27 22:20:50
moc pěkná slova Eriko, z Tvých fotografií je vidět, že je uvádíš do reality a máš cit k přírodě, přeji příjemný letní večer, Petr
 
CARLOSKO33
... na korunke ... CARLOSKO33 2015-07-27 12:28:41
Koruna krásy.
 
red arrow
... na korunke ... red arrow 2015-07-27 12:22:41
krasne
 
CARLOSKO33
... v zelenom kráľovstve ... CARLOSKO33 2015-07-27 08:12:29
Krásne! Dúhový motýlik v zelenom.
 
Stránok 349 z 469