ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-10 22:32:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
alexmenti
- v lúčoch svetla alexmenti 2015-07-24 20:01:04
možno by som zmenil slovko "nedokonalosť" za "starú dokonalosť"...
 
fotografik
- v lúčoch svetla fotografik 2015-07-24 15:49:46
Piadivka vresova samička
 
- v lúčoch svetla Moni Ka 2015-07-24 10:34:55
nadhera
 
- v lúčoch svetla Puff 2015-07-24 10:08:08
Ta nedokonalosť starých skiel je úžasná ,teda ked ju vieš využiť
 
Krtko fotografom
- v lúčoch svetla Krtko fotografom 2015-07-24 10:02:42
Fiha, takeho som este nevidel . Paci .
 
red arrow
- v lúčoch svetla red arrow 2015-07-24 09:42:20
super jemny bokeh, velmi pekne
 
... prepojené vetvenia janegreen 2015-07-23 23:32:54
nadherna kolekcia malych potvoriek,pacia sa mi vsetky,viem ze jetazke spravit makro zaber hmyzu ak ho nenapichnes na spendlik .
 
Martin Prievalsky
... odpočívajúc na lístku ... Martin Prievalsky 2015-07-23 16:37:53
tak potom je to zrejme už neostro odfotené - asi pohybom.
 
Martin Prievalsky
... odpočívajúc na lístku ... Martin Prievalsky 2015-07-23 16:18:28
to viem, ale tak som to nemyslel, nie štruktúru krídel, tie sú v pohode mimo ostrosti.

mne chýba hlavne na hlave (tá je akoby neostrá), a hruď aj bruško pôsobia vyžehleným dojmom.
 
Martin Prievalsky
... odpočívajúc na lístku ... Martin Prievalsky 2015-07-23 15:14:09
mne chýba štruktúra na celej vážke...
 
Krtko fotografom
... odpočívajúc na lístku ... Krtko fotografom 2015-07-23 14:32:07
Si sikulka . Ako keby sa sibalsky usmievala .
 
... liskavka v kvietku .... dfoto 2015-07-23 14:26:48
Liskavka je maličká potvora. Veľmi nerada sa fotí na svetle a už vôbec nie na takejto pre ňu neprijateľnej kvetine. To sa snaží rýchlo zmiznúť. Ale keď sa zadarí, tak to nemá chybu.
 
red arrow
... odpočívajúc na lístku ... red arrow 2015-07-23 14:19:37
krasne
 
streak5
... balansovanie krídiel ... streak5 2015-07-22 17:38:16
...krása
 
nehemah
... vo svete bubliniek ... nehemah 2015-07-22 09:56:03
nádherné bublinkovo
 
Krtko fotografom
... balansovanie krídiel ... Krtko fotografom 2015-07-22 09:42:05
Paci .
 
red arrow
... balansovanie krídiel ... red arrow 2015-07-22 08:32:20
v nahlade som si myslel, ze je to dravec super zachytene
 
CARLOSKO33
... liskavka v kvietku .... CARLOSKO33 2015-07-21 21:21:38
Aký pekný motýlik!
Ale bez srandy, pekné farby.
 
CARLOSKO33
... v lúčoch svetla CARLOSKO33 2015-07-21 21:17:22
No vieš, musel som sa opýtať syna.
 
pittoo
... liskavka v kvietku .... pittoo 2015-07-21 10:50:58
parádny
 
Stránok 351 z 469