ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-10 22:32:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
CARLOSKO33
... oči na stopke ... CARLOSKO33 2015-07-27 08:10:46
Riadne puklice!
 
CARLOSKO33
- v lúčoch svetla CARLOSKO33 2015-07-27 08:09:27
Krásne. Ako v sprche!
 
CARLOSKO33
... odpočívajúc na lístku ... CARLOSKO33 2015-07-27 08:07:24
Super! Ale skôr si myslím, že si ho chce otrhnúť!
 
zola
... oči na stopke ... zola 2015-07-26 22:16:09
pekna foto
 
... oči na stopke ... erikson9 2015-07-26 18:00:46
krása
 
Krtko fotografom
... v zelenom kráľovstve ... Krtko fotografom 2015-07-26 12:12:41
Paci .
 
PushB
... v zelenom kráľovstve ... PushB 2015-07-26 10:57:28
vydarená!
 
... v zelenom kráľovstve ... Daniel Urban 2015-07-26 10:22:40
Veľmi pekné blue. Vy sa tu s redom akosy dopĺňate
 
Koma
... v zelenom kráľovstve ... Koma 2015-07-26 10:06:38
fajný priestorový pocit...ako sa to ,,stebielko,, z hĺbky fotky približuje a nakláňa do priestoru sem k nám.....na skúšku a porovnanie bych možná skúsil kúštik vľavo a dole rozmerovoformátovo pridať, žeby bol motko jemne krapet odstredený ..ale nevadí mi ani takto.
 
pittoo
... v zelenom kráľovstve ... pittoo 2015-07-26 09:47:50
pekný
 
red arrow
... v zelenom kráľovstve ... red arrow 2015-07-26 08:04:26
krasny kontrast, velmi paci
 
pittoo
... oči na stopke ... pittoo 2015-07-25 23:00:07
 
... oči na stopke ... scoty 2015-07-25 15:26:26
pekne, ktory stary objektiv?
 
streak5
... oči na stopke ... streak5 2015-07-25 11:39:30
...mňa hneď napadol film "Číslo 5 žije"
Super fotka
 
Krtko fotografom
... oči na stopke ... Krtko fotografom 2015-07-25 10:53:34
Paaaaaci . Akurat nechapem, ze ako sa ti podarilo, tie dve bublinky, tak pekne "posadit" na tie "fuzy" .
 
jan21
... oči na stopke ... jan21 2015-07-25 09:24:52
Darí sa, darí krásu tvoriť

..a nás potešiť
 
red arrow
... oči na stopke ... red arrow 2015-07-25 06:40:54
ja tam vidim aj fuzy super napad, nadhera
 
pittoo
- v lúčoch svetla pittoo 2015-07-24 23:19:26
Krása
 
Nomád
... odpočívajúc na lístku ... Nomád 2015-07-24 22:51:16
to mi nejde do hlavy jak si je někdo dokáže takhle ochočit, nejenže pěkně pózuje, ale on se u toho ještě navíc usmívá
 
- v lúčoch svetla Puff 2015-07-24 21:08:40
O pán Alex nabudúce sa polepším
Ale musim dodať že oproti našemu mačaciemu zraku sú všetky sklá nedokonalé preto ten preklep
 
Stránok 350 z 469