ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
... Timon 2015-07-08 22:39:04
Odvážne foto. Nuž, jediný spôsob ako nezostarnúť je zomrieť mladý... Chce sa mi tu citovať Hamleta, ale ten komentoval lebku na cintoríne (že čokoľvek človek so sebou robí, k tejto podobe napokon dospieť musí... ale v dobe krematórií už ani toto neplatí). Lajk za trúfalosť.
 
drecpy©photo
... drecpy©photo 2015-07-02 10:07:06
tu fotka hovorí sama za seba.
 
alkaline
... alkaline 2015-07-02 07:04:03
...poznáš to z idiota...
...kde myškyn opisuje že obeť na rozdiel od vraha do poslednej chvíle verí v záchranu...
...kdežto odsúdený len tupo čaká na neodkladné vykonanie rozsudku...
...podobne je to s uvedomovaním si vlastnej smrteľnosti v priebehu života...
 
alkaline
... alkaline 2015-07-02 06:59:05
...áno...
 
... cedrul 2015-07-02 00:16:44
Dal som lajk, ale skôr chcem pogratulovať za odvahu ukázať tu, že aj takéto sú závery života
 
... seifi 2015-07-01 22:21:54
ich ? ... nás všetkých , nie ? to je aj pre misky a mladé ritky, ako to všetko skončí ... aj to v lepšom prípade ...
 
Radoceno
... Radoceno 2015-07-01 19:59:04
Ako...neviem čo povedať aj keď mám chuť niečo napísať okrem nejakého lajku...nedá sa...ako emócia brutálna
 
... JohnNewton 2015-07-01 19:12:01
Dúfam že nie fotoshop
 
... trnavsky 2015-07-01 17:22:36
OK, fajn že nie je BW.
 
... erikson9 2015-07-01 11:03:38
silno emotívne...
 
kralik_j
... kralik_j 2015-07-01 09:19:36
Veru tymto nasim starkym uz nejde o dovolenku ci auta alebo utecencov, ti si uz ziju vo svojom svete a cas ich nemilosrdne dobieha..

 
stefi43
Epizode VI.: New Life - Painful stefi43 2015-06-26 09:53:44
áno....dlho na to pozerám......
 
Imiy
Epizode VI.: New Life - Painful Imiy 2015-06-26 08:39:45
fotka
 
Nomád
Epizode VI.: New Life - Painful Nomád 2015-06-25 21:41:55
řekl bych, že ne úplně všední fotografie, líbí se mi pro svoji "syrovost"
 
Epizode VI.: New Life - Painful seifi 2015-06-25 20:48:33
to ti ja neviem, keď sme boli pod Rusmi, moc sme po rusky to, nepísali, a teraz, keď máme slobodu, tak píšeme tak, že doma písanému nerozumieme ... a z toho mi ej smutno; čo tam plavci cez Stredozemné, my sa zapredáme samy do otroctva ... ale to je už o niečom inom;
 
blahoslav J B Art
Epizode VI.: New Life - Painful blahoslav J B Art 2015-06-25 20:41:23
ten spodok suvisi s vrchom a nadpisom, myslim
 
Epizode VI.: New Life - Painful seifi 2015-06-25 20:35:48
a spodok by som vypustil, keď na to pozerám; dole je vzácnosť, ktorá odvádza pozornosť od deja ...
 
Marián Kuric
Epizode VI.: New Life - Painful Marián Kuric 2015-06-25 20:34:11
ja som tvoj fanusik, napriek tomu ze vobec nefotim to co ty, a povedal by som ze vela autorov, ako ty opovrhuju tym co fotim ja, napriek tomu sa mi to paci, a to co robis podla mna robis dobre
 
Habatka
Epizode VI.: New Life - Painful Habatka 2015-06-25 20:04:14
...vieš vyprovokovať tých pridávačov zbytočných pixelov ..... páči.!!!
 
Habatka
Dead silence Habatka 2015-06-21 17:28:32
Máš svoj osobitý prejav, našla si sa a to sa mi páči, ale strašne rád by som vedel čo sa Ti preháňa hlavou keď tvoríš tieto fotografie.
 
Stránok 47 z 191
1 2 ... 45 46 47 48 49 ... 190 191