ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
lennyl
Dark good angel lennyl 2015-06-18 21:51:37
normalne som sa az "zlakol", silna uprava, šupa
 
Imiy
Dark good angel Imiy 2015-06-18 18:38:37
wow uz sa bojim ....
 
alexmenti
Dark good angel alexmenti 2015-06-18 16:32:12
hovoria, že v súbehu s naším svetom existuje aj ten paralelný...posledné Tvoje fotky naznačujú, že ten svet navštevuješ celkom pravidelne a dokonca sa Ti tam aj zapáčilo...a prostredníctvom Teba sa mi páči tiež...
 
Dark good angel Timon 2015-06-18 13:20:23
veľmi pôsobivá strašidelno-emotívna. Ako z filmu (neviem či to vyznie ako kompliment, ale je to tak myslené .
 
digihelion
Dark good angel digihelion 2015-06-18 11:19:20
Fajné. Kompo i prevedenie.
Temnotky pokračujú...
 
Dark good angel Marek Kanik 2015-06-18 10:40:39
toto sa mi k tomu hodí:
https://www.youtube.com/watch?v=YcVXaVrXgn0&list=PLneXSw6Ij6xkQ6rIAiS2M1jiqTuh0Ck8Q&index=1

Kvitujem tvoju tvorbu...
 
Dark good angel erikson9 2015-06-18 10:40:26
scary
 
pittoo
Dark good angel pittoo 2015-06-18 09:35:35
fajn hororová
 
kralik_j
Dark good angel kralik_j 2015-06-18 09:16:00
Parada, z tych oci mam zimomriavky
Dobrou foto sa da vyjadrit i negativne emocie, lebo to patri k zivotu. Tebe sa to podarilo atmosferou, prevedenim, i pozou ci modelkou

Pre mna mozno predcasne fotka dna v kategorii ludia portreto
 
3Gabriela
Mumia 3Gabriela 2015-06-14 07:37:07
morbidné a pre oči a pocity len a len negatívne
 
Martin Brojo
... Martin Brojo 2015-06-10 17:34:34
Pán/i kolega/yňa už dávnejšie som Vám chcel navrhnúť, že keď Vám tak chýbam kľudne sa za mnou aj zastaviť môžete. Rád Vás privítam, len si prosím z toho nenamýšlajte, že by som Vás baliť chcel.
 
ViktorV
... ViktorV 2015-06-10 17:33:24
Ja viem, Martinko, ty si ten švárny šuhaj. Hahaha...dobre si ma pobavil, ty si skvelý chlapík na zábavu.
 
Martin Brojo
... Martin Brojo 2015-06-10 17:31:12
Pán/i kolega/yňa veď ja Vás (jeho či ju) mám rád aj keď ste teda ten/tá trolo ako hovoríte.
 
ViktorV
... ViktorV 2015-06-10 17:30:00
S Trolom len trolovať sa dá.
 
Martin Brojo
... Martin Brojo 2015-06-10 17:26:53
Pán/i kolega/yňa tak ja sa s Vami pekne snažím baviť a vy furt len trolovať budete.
 
ViktorV
... ViktorV 2015-06-10 17:24:57
Ja viem, Malet, tebe to tak pomalšie prichádza a na nižšej úrovni. Keď niečomu nerozumieš, tak si myslíš, že to je trolovanie. Asi budeš trollo.
 
Martin Brojo
... Martin Brojo 2015-06-10 17:21:35
Pán/i kolega/yňa vidím, že stále Vám len o trolovanie ide.
 
ViktorV
... ViktorV 2015-06-10 16:11:04
Ale prosím ťa, ty si švárny šuhaj? No to ma podrž, máš ty doma zrkadlo? Martin Brojo zo 17. storočia, to bol švárny šuhaj.
 
Martin Brojo
... Martin Brojo 2015-06-09 16:57:48
Pán/i kolega/yňa vidím že stále na mňa myslíte.
 
ViktorV
... ViktorV 2015-06-09 15:50:55
,,V krajine hyen a levov
v krajine tmavého svetla a ešte tmavších tieňov
smutne zrakom ona hľadá
toho švárneho slovenského šuhaja

prečo sa on predo mnou ukrýva?
prosím vás, hľadám martina broja!
.........,,

(Poems project(

Prosím, brať s nadhľadom, ona ho nehľadá.
Foto hrozné. Teda akože strašidelné.
 
Stránok 48 z 191
1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 190 191