ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
... erikson9 2015-06-09 12:33:49
dobré, vyvoláva emócie
 
Ajax2
background Ajax2 2015-06-05 23:56:32
Tejto fotke by bodlo hnedé tonovanie a efekt starej poškodenéj fotografie.
 
fatality
Mumia fatality 2015-06-05 19:31:02
hehe..som rad,ze sa chapeme
 
jojooff
Mumia jojooff 2015-06-05 16:20:16
aby mal obvaz patinu skoro mi soplik vybehol... ale dobre hovoris spravilo by to svoje.
.. som si spomenul na taky jeden obvaz co mal dedko v lekarnicke vo svojej skode 100 .. to bol prosim obvaz co bol tak zazltnuty a s "patinou". Nikdy by ma nenapadlo ze by mohol mat este nejake uplnatnenie. Toto mi da do zivota dalsie ponaucenie.
 
Martin Brojo
Mumia Martin Brojo 2015-06-05 16:12:06
výborná Fotografia
 
Mumia Daniel Urban 2015-06-05 14:15:29
Prečo? Veď je to čerstvá múmia, práve obalená Vyzerá, že sa jej nechcelo čakať tisíce rokov a začala zo seba obväzy strhávať krátko po mumifikovaní.
 
fatality
Mumia fatality 2015-06-05 13:08:12
fotka,atmo,postproces,vsetko vyborne..akurat mi nepasuju tie ciste biele obvazy..tam sa bolo treba vyhrat s "patinou"..
 
ViktorV
Mumia ViktorV 2015-06-05 12:38:11
Tak, tak, Miško, dobre hovoríš. Komentáre takéto dávaš ty.

,,Taketo fotografie maju 34 lajkov? Nech sa na mna nikto nehneva ale tento fotoportal straca vsetku kvalitu co mal kedysi :/ som sklamany z ludi co hodnotia podpriemerne fotografie.. je to uplna bieda... Lajk za lajk inak nic...

a to sú už tie pravé orechové, konštruktívne
 
Imiy
Mumia Imiy 2015-06-05 12:06:20
Dpc jak mudro som to napísal ... asi som sa dobre vyspal
 
Imiy
Mumia Imiy 2015-06-05 12:03:54
Koncepčne zapadá do celkového smerovania tvojej práce , bol by čas urobiť výstavu a nie sa tu naťahovat na amaterskom portali , kde motylkari hodnotia portretistov a opacne ...
Tie referencie by boli potom asi niekde inde . Vela úspechov , davam Like
 
Matúš Koprda
Mumia Matúš Koprda 2015-06-05 11:57:44
Fu, masaker... ale skvele zvládnutý
 
Mumia Spiritualphoto 2015-06-05 11:42:06
Vždy sa vieš pekne vyhrať s fotkami
 
Karol Srnec
Mumia Karol Srnec 2015-06-05 11:23:18
Prv nez si to napisal, som ho zablokoval. Xriders robi bordel pravidelne a pravidelne mu mazeme konta, uz od roku 2010.
 
Michal Zahornacky
Mumia Michal Zahornacky 2015-06-05 11:21:42
pozor na neho Marcel.. je vidiet ze on sa fotografii rozumie viac ako vsetci ostatni na tomto portali Zaujmalo by ma preco ephoto toleruje taketo spravanie a rovno ho neblokne ked sa nebavi o fotografii a uraza hlupostami...
 
Mumia Daniel Urban 2015-06-05 10:36:01
Super. Aj názov mi tentokrát pasuje
 
Alien
Mumia Alien 2015-06-05 10:35:13
Dobre Marcelko dakujem za upozornenie.
 
Marcel Rebro
Mumia Marcel Rebro 2015-06-05 10:33:04
Netuším o akom zneužívaní detí točíš ... ak myslíš deti na mojich záberoch, tak nielen že nerozumieš fotografii, ale si navyše aj hlúpučký.
 
Alien
Mumia Alien 2015-06-05 10:23:49
Prepáč radšej o oslíkovi ako zneužívat deti žial také problími nemá dilino.....
 
Marcel Rebro
Mumia Marcel Rebro 2015-06-05 10:21:58
Neviem o akom google profile točíš, ale keď sa ti sníva o oslíkovi skús sa obrátiť na iné fórum.
 
Marcel Rebro
Mumia Marcel Rebro 2015-06-05 10:06:50
Pre mňa za mňa môžeš byť aj na kozy, tu sa bavíme o fotografii.
 
Stránok 49 z 191
1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 190 191