| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.gfoto.sk |
O mne
| Niečo o mne: | fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D |
|---|---|
| Motto: | "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham |
| Ponúkam služby: |
fotenie v ateliéri fotenie v exteriéri portréty |
| Zameriavam sa na: | Akt / Glamour, Portréty / Ľudia, |
Osobné údaje
| Meno: | Katarína |
|---|---|
| Priezvisko: | Grajcaríková |
| Mesto: | Nové Mesto nad Váhom |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 21. 09. 2010 |
| Posledná aktivita: | 2023-02-02 13:02:00 |
| Status: | offline |
Kontakt
| http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 | Facebook: | http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 |
|---|---|---|
| Web stránka: | http://www.gfoto.sk | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
.. som si spomenul na taky jeden obvaz co mal dedko v lekarnicke vo svojej skode 100 .. to bol prosim obvaz co bol tak zazltnuty a s "patinou". Nikdy by ma nenapadlo ze by mohol mat este nejake uplnatnenie. Toto mi da do zivota dalsie ponaucenie.
,,Taketo fotografie maju 34 lajkov? Nech sa na mna nikto nehneva ale tento fotoportal straca vsetku kvalitu co mal kedysi :/ som sklamany z ludi co hodnotia podpriemerne fotografie.. je to uplna bieda... Lajk za lajk inak nic...
a to sú už tie pravé orechové, konštruktívne
Tie referencie by boli potom asi niekde inde . Vela úspechov , davam Like