ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
jan21
Janko jan21 2014-11-27 11:25:24
To je super, má to v očiach a Kat...super zachytené
 
balazovic.lubos
Janko balazovic.lubos 2014-11-27 11:02:37
opäť musím napísať, čo som už pod tvojou fotkou asi písal - tie portréty chlapov sa mi od teba bohovo páčia ( to nie, že by tie ženské neboli dobré ) , tento je tiež dobrý !
 
Orike
Janko Orike 2014-11-27 10:43:32
vseobecne nie som velky fanusik atelierovych portreov, ale tento ma atmo za petset! vynikajuca praca, prevod, vyraz, DOF, nema chybu, pridavam k oblubenym gratulujem a tesim sa na dalsie!
 
stefi43
Janko stefi43 2014-11-27 09:49:55
neviem oči od očí odtrhnúť....
 
alexmenti
Janko alexmenti 2014-11-27 09:34:06
lokálne presvetlenie v čelovej časti akoby naznačovalo, že starší pán má stále jasnú myseľ...foto sa mi páči aj s touto hĺbkou ostrosti
 
samuelsamuel
Janko samuelsamuel 2014-11-27 09:23:18
Tahle je fajn! Možná malinko větší hloubku ostrosti bych dal. Ale to je jen můj subjektivní názor....
 
Jožo
"palingenesis" Jožo 2014-11-27 07:19:20
Ďakujem za vysvetlenie a prajem veľa dobre zrealizovaných nápadov.
 
Jožo
"palingenesis" Jožo 2014-11-26 20:00:48
Prosím autorku o serióznu odpoveď,čo ju viedlo k čiernym čudlíkom na fotke .Ďakujem.
 
Imiy
"palingenesis" Imiy 2014-11-26 18:46:08
vynikajuce
 
sunajn
"palingenesis" sunajn 2014-11-26 12:35:19
Mne zase nejde do hlavy, prečo smútok, keď prišla druhá šanca?
 
"palingenesis" erikson9 2014-11-26 10:14:54
paci...aj napad aj foto
 
alexmenti
"palingenesis" alexmenti 2014-11-26 10:01:57
ako takmer vždy...po zhliadnutí nabehne veľa veľa otáznikov, nakoniec téma reinkarnácie, či znovuzrodenia je veľmi zaujímavá...najprv som si myslel, že je to len o čiernych kiahnach, či materských znamienkach...
 
sunajn
virgin sunajn 2014-11-20 13:13:04
F.E.A.R.
 
jan21
virgin jan21 2014-11-20 12:14:38
Silné ako vždy, možno čo Tibor píše, aj keď si viem zapasovať do výrazového celku ako evokovanie ostrých a ťažkých myšlienok z
...before or after perforation ?

...Je fait du bien?
 
Tibor78
virgin Tibor78 2014-11-20 12:11:47
 
sobul
virgin sobul 2014-11-20 12:08:51
preco tak pochmurne?pripomina mi to scenu z filmu kruh
 
Tibor78
virgin Tibor78 2014-11-20 12:07:24
Ten stvorec na stene co jej "vyrasta" z hlavy je nejaky umelecky zamer?
 
Epizoda: Institute of Mental I. Josephine 2014-11-14 17:08:41
no toto som zobrala ako kompliment ... lebo ak to bola urazka tak dost uboha
 
ViktorV
Epizoda: Institute of Mental I. ViktorV 2014-11-13 23:17:05
No ja ani neočakávam a ani nemám žiadnu snahu,
že takej inteligentnej krásavici padnem do oka.
 
Epizoda: Institute of Mental I. Josephine 2014-11-13 13:27:39
preco lebo som si napisala svoj nazor ? a vidis to ja teba som si vobec nevsimla treba sa viac snazit
 
Stránok 59 z 191
1 2 ... 57 58 59 60 61 ... 190 191