ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Duvaliere
"Epizoda: Institute of Mental II Duvaliere 2014-11-12 12:38:52
 
Martin Brojo
"Epizoda: Institute of Mental II Martin Brojo 2014-11-12 12:21:09
Ano, vyjadriť svoj názor na fotografiu iného je dobré. Váha takéhoto názoru je podložená, použijem tvoje slová, momentálnym stavom poznania v oblasti fotografie.
 
Duvaliere
"Epizoda: Institute of Mental II Duvaliere 2014-11-12 12:15:09
jednoznačne Martin ... hovoríš mi z duše ...ísť dopredu ... stále ďalej priamo úmerne závisí od ochoty učiť sa, prijímať kritiku, publikovať svoje práce a študovať publikované práce iných. S tým priamo súvisí aj subjektívny pohľad na práce iných, ktorý je závislý na momentálnom stave môjho poznania v oblasti fotografie ale to nás samozrejme nemôže urobiť "nekompetentnými" zaujímať kritické stanovisko na práce iných ... a vieš čo? ... postupne zisťujem ... že mám radosť keď vidím dobrú fotografiu iného autora a ešte väčšiu, keď je to osoba ktorú poznám ...
 
Martin Brojo
"Epizoda: Institute of Mental II Martin Brojo 2014-11-12 12:06:04
osobne si myslím, že napriek tomu, že si neštudoval fotografiu (ani ja nie) je dobré sa v nej vzdelávať (napr. odborná literatúra, odborné články, konzultácie fotografií s pokročilejšími fotografmi či kurátormi, návšteva výstav, vo fotoklube, návšteva fotoparkov kde máš odbornú spätnú väzbu atď) samozrejme, ak ťa fotografia baví, chceš sa v nej zdokonalovať.
 
Martin Brojo
"Epizoda: Institute of Mental II Martin Brojo 2014-11-12 10:59:39
Moja prvá asociácia z fotografie bola: Aha, indianske dievča. Oslovila ma hlavne nápaditosťou, jednoduchosťou. Póza klasická, ktorá nič nepokazí a ku konceptu fotografie sa hodí. Vlasy splívajúce okolo tváre ju príjemne rámujú. Výraz modelky tiež zapadá do konceptu fotografie. Pozadie príjemne dotvára atmosféru fotografie. Vinetácia upriamuje pozornosť diváka na tvár modelky, ktorá je najsvetlejším miestom na fotografii a púta na seba ako prvá pozornosť diváka. Stredová kompozícia spolu so štvorcom sú ako stvorené pre fotografiu ktorá je simetrická. Simetriu tu trochu narúša pozadie, ktoré je hlavne v ľavej časti fotografie značne otrhané a mierne odpútava pozornosť diváka. Mne by sa žiadalo v spodnej časti fotografie vidieť ešte kúsok viac, tak aby nedochádzalo k dotyku strapcov deky s okrajom fotografie.
TK:7, K:6, I:7
 
Duvaliere
"Epizoda: Institute of Mental II Duvaliere 2014-11-12 09:38:59
no myslím že ja som posledný, čo sa potrebujem na niečo hrať alebo lajkovať niečo zaradom hehe ... neštudoval som fotografiu ani grafiku teda čo sa mi páči a zanecháva vo mne dojem a spĺňa to technické požiadavky na kvalitu, ktoré vo svojom súčasnom vedomí vnímam tak to rád okomentujem a dám lajk a nehanbím sa za to a vážim si každý lajk na mojej fotke a aj koment aj keď je kritický
 
Imiy
"Epizoda: Institute of Mental II Imiy 2014-11-12 09:29:07
táto fotka má velmi silný výtvarný akcent , výstavný kus , ano
 
Jožo
"Epizoda: Institute of Mental II Jožo 2014-11-12 08:30:13
Ako výhovorka to prešlo....ak bola úprimná.
 
Duvaliere
"Epizoda: Institute of Mental II Duvaliere 2014-11-12 08:06:09
jasnééé ... bolo treba dokomentovať ... si si všimol že posledné moje fotografie sa snažím ladiť s textúrami a podporiť tak určité emócie a myšlienku "medzi riadkami" a na tejto fotografii sa inšpirujem a mne osobne zvolené spracovanie veľmi imponuje výsledkom čoho je pohotový koment "krása"
 
Jožo
"Epizoda: Institute of Mental II Jožo 2014-11-12 07:33:39
Teraz nehodnotím fotku,aby neprišlo k omylu. Len ma zarazil koment. Jedno slovo....krása.
Ja keď pozerám na tú fotku mám rôzne pocity,ale ani vo sne by ma nenapadlo slovo krása.
 
Castlepool
"Epizoda: Institute of Mental II Castlepool 2014-11-11 16:41:36
na spodu by som kúsok pridal.. (:
 
saxofoto
"Epizoda: Institute of Mental II saxofoto 2014-11-11 16:00:45
ja ti nic nevraciam,len som napisal to co som chcel napisat,netreba odpovedet takto nakrknuto a hladat dovody preco som ti napisal takyto komentar,to ako emocialno som zalozeny ty nemozes vediet su tu fotografie ktore nesu takto umelecky zalozene ako tvoje a citi sa z nich viach,nehledaj na me nieco spatne len mi to vazne pride tak ze nazev je vice emocny ako foto,moj nazor nikoho nezajima ved ja niesom zadny umelec,je to moj pocit druhym sa urcite paci kazdy to vidi inac,netreba takto reagovat
 
ViktorV
Epizoda: Institute of Mental I. ViktorV 2014-11-11 15:58:51
Vidíš a ja som taký, že si ich všímam. Aj teba som si všimol.
 
saxofoto
"Epizoda: Institute of Mental II saxofoto 2014-11-11 15:02:14
nazev fotografie ma viac emoci nez samotne foto, od teba bych ocekaval viac ako takyto prumer,ale urcite nabuduce prekvapis viac
 
lukas duran
"Epizoda: Institute of Mental II lukas duran 2014-11-11 12:33:30
super
 
Duvaliere
"Epizoda: Institute of Mental II Duvaliere 2014-11-11 12:29:24
krása
 
Paladin25
Epizoda: Institute of Mental I. Paladin25 2014-11-10 10:44:27
Výborné vykreslenie atmosféry a modelovanie situácie... som zvedavý kam táto séria povedie... zatiaľ z fotky cítim beznádej a samotu...
 
kvaltinka
Michaela kvaltinka 2014-11-09 22:04:10
Kati, prekrasna fotka
 
Epizoda: Institute of Mental I. Josephine 2014-11-09 19:13:42
nad takymito fotkami sa stale zastavim a rozmyslam hoc mam rada jemne fotky paci sa mi aj takyto styl a obdivujem vsetkych fotografov co to vedia takto podat ....a obmedzencov si netreba vsimat
 
Anena
Michaela Anena 2014-11-09 03:52:27
Krasne.
 
Stránok 60 z 191
1 2 ... 58 59 60 61 62 ... 190 191