| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.gfoto.sk |
O mne
| Niečo o mne: | fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D |
|---|---|
| Motto: | "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham |
| Ponúkam služby: |
fotenie v ateliéri fotenie v exteriéri portréty |
| Zameriavam sa na: | Akt / Glamour, Portréty / Ľudia, |
Osobné údaje
| Meno: | Katarína |
|---|---|
| Priezvisko: | Grajcaríková |
| Mesto: | Nové Mesto nad Váhom |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 21. 09. 2010 |
| Posledná aktivita: | 2023-02-02 13:02:00 |
| Status: | offline |
Kontakt
| http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 | Facebook: | http://www.facebook.com/pages/gfotosk/163295143732909 |
|---|---|---|
| Web stránka: | http://www.gfoto.sk | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
+ oduševnelý výraz, sála z neho silná ľudskosť
- mne na fotke nejak nesedí ten platinový tón
Ps. táto je podľa mňa lepšia - svetlo v tvári. A netreba to až tak mäkké.
...mne osobne vadia kulisy ,pozadie do ktorého je portrét zasadený netvrdím že je to povrchné pretože emócie sú aj tak vždy povrchné, ale na dokreslenie sa mi tam žiada náznak prostredia ktorý mal pre mňa väčší odkaz