Na kvietku Na kvietku V pohybe zimná Robotnica ...priamo vo Východnej radosť Kuk Rýchlo,Reklama,Rosignol očká
janot

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: ján
Priezvisko:
Mesto: Levice okolie
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2026-06-12 13:20:30
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon Powershot G7X
Canon PowerShot G12
Praktica MTL 3
Canon EOS 7D
Canon 5D Mark III
Moje objektívy: Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L USM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Príslušenstvo:
janot
Labute janot 2008-01-30 19:04:30
škoda.a tak pekne ti tam pozovali
 
janot
Vienna park janot 2008-01-28 22:29:26
tak som sa už dávno nepobavil.že vraj "došiel film!"
 
janot
mucha 2 janot 2008-01-23 00:50:17
asi nie to som len našiel v archíve tak som to skúsil
 
janot
sila lúčov janot 2008-01-19 22:39:02
to vera:samozrejme tam na impakt mala byť 6.ospravedlňujem sa hlavne gabrielovi .prepáčte.je to predsa pekné!!
 
janot
Muška - kanibalka janot 2008-01-19 21:57:56
prosím ťa kde si to nafotil bielu muchu?hadam nie v tej č.doline
 
janot
sila lúčov janot 2008-01-19 21:48:35
páči
 
janot
ako zrkadlo janot 2008-01-19 21:30:55
ako vidíš bolo tam úplné bezvetrie tam sa na nejqakí vietor nedalo čakeť
 
janot
Na kvietku janot 2008-01-18 21:48:01
tento motýl je dosť prelietavy a ťaško sa fotí.toto som dal tak ako som odfotil.žiadne úpravy
 
janot
Fiat Lux VI janot 2008-01-15 19:54:39
to bolo pre miloša365
 
janot
Fiat Lux VI janot 2008-01-15 19:53:37
no prepáč ale každý sa tu sťažuje že sa strašne málo hodnotí.aty si to predstavuješ tak že jeden druheho bude prosiť?
 
janot
Fiat Lux VI janot 2008-01-15 19:38:19
no páni až ste sa už vyrečnili tak vám teda poviem kto je ten pán/fotoart/ je to predseda zväzu slos.fotografov!!!a od neho predsa nechcete aby sa svami bavil.je to profík.
 
janot
Fiat Lux V. janot 2008-01-14 19:40:18
tak som si pozrel aj tvoju vizitku a zistil som to čo som tušil.vieš kolko si dal hodnotení?JEDNO!!!a viš kolko si dostal? 186!!!!to máme tak robiť všetci?alebo sa ti zdáme všetci pod tvoju úroveň?
 
janot
Ingrid Jacquemod (Fra) janot 2008-01-13 20:13:49
tak som si drahý fireman trochu prelistoval tieto stránky a zistil som že už si dostal 96 hodnotení a ty si dal 1.no ak budeme všetci na to tak kašlať tak to si ani neviem predstaviť.alebo sme pre teba taký slabý?
 
janot
E&T janot 2008-01-12 15:47:51
miska skoro som zabudol-máš krásne deti.pokračuj!
 
janot
sloboda janot 2008-01-12 14:16:53
strasne vela drotu na slobodu.alebo je to vysmech?
 
janot
jesenné zrkadlenie janot 2008-01-12 13:42:01
pekná foto.
 
janot
xxx janot 2008-01-08 20:15:09
to je autoportret?
 
janot
napätie pred štartom janot 2008-01-08 20:09:50
samozrejme že nie.všetci pozerali na štartera.mňa tam nikto nepoznal
 
janot
napätie pred štartom janot 2007-12-28 18:29:21
dík.je to vec nazoru.mne sa ale tato foto.zdala najlepsia ked som urobil výrez len sanich mechanikov na plate ale to by tu asi nepreslo.asi takto si predstavujem aj ja debatu a vzájomnu pomoc
 
janot
metro janot 2007-12-18 10:25:14
dakujem za hodnotenie
 
Stránok 32 z 33