očká Basket Rýchlo,Reklama,Rosignol Robotnica Na kvietku Na kvietku Kuk V pohybe zimná radosť
janot

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: ján
Priezvisko:
Mesto: Levice okolie
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2026-06-12 13:20:30
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon Powershot G7X
Canon PowerShot G12
Praktica MTL 3
Canon EOS 7D
Canon 5D Mark III
Moje objektívy: Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L USM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Príslušenstvo:
janot
cowgirls janot 2008-08-02 20:37:32
ako správny fotograf,oči máš všade.fajn foto-zaujala
 
janot
Polna cesta janot 2008-08-02 20:19:58
pekná foto.mať tak nejaký filter bola by parádna obloha
 
janot
kuk janot 2008-07-30 15:11:08
No moment Tomáš.Hovoríš že narobíš koľko chceš.Tak skús.Keď má dieťa 14--15mesiacov,je živé ako striebro-máš problém.A toto je bez akých kolvek úprav.Zo 100 možno vyberieš 1.
 
janot
Podvečer janot 2008-07-21 16:12:58
E-tie oblaky boli tak krásne,že nejaká postavička by ich len pokazila.ale tvoj názor beriem
 
janot
na zraze janot 2008-07-15 15:30:21
tak vám pekne ďakujem za zastavenie
 
janot
na zraze janot 2008-07-14 22:21:34
E-si detailista.ale to je dobre
 
janot
na zraze janot 2008-07-14 22:19:50
páčil sa mi ten reflektor-bol pekne vyleštený.možno sam mal dať do témi-autoportrét.
 
janot
na zraze janot 2008-07-14 21:47:21
ok
 
janot
DUOMO janot 2008-07-14 21:46:31
čau janka!že si sa už objavila.gratulujem k technike.tak nech ti to fotí!!!
 
janot
Holup janot 2008-06-28 18:17:18
prečo p
 
janot
strážca janot 2008-06-18 21:53:11
neviem či tam ten názov pasuje lebo lienka vošky nestráži ale požiera
 
janot
Dobre ráno janot 2008-06-12 19:59:04
škoda tej velkosti.to nasvietenie v strede je perfektné
 
janot
podvečer na rybníku II janot 2008-06-12 19:55:33
minimálny časový rozdiel.oblaky postupovali dost rychlo
 
janot
podvečer na rybníku II janot 2008-06-12 19:42:57
hm,čo už.rybník velký ako more,tam vela nenašpekuluješ keď tam chceš mať kus oblohy
 
janot
Skalnicky janot 2008-06-11 23:13:27
môže byť,je to názor autora.potom ale nemôžu byť tie kvietky v pravo tak odseknuté
 
janot
Skalnicky janot 2008-06-11 22:57:47
skus to znova.ostriť na kvietok a lista skalničky budú parádne pozadie.a pozor na farby
 
janot
podvečer na rybníku janot 2008-06-11 22:50:11
IR:ty s tým máš skusenosti,tak že to poznáš.mám nafotené aj bez filtra-poriadny rozdiel
 
janot
podvečer na rybníku janot 2008-06-11 22:18:40
majk:skuška polar.filtra BW
 
janot
Skokan janot 2008-05-19 19:49:42
pozor!koník pri skoku rozťahuje krídla.a tu...
 
janot
janot 2008-05-13 19:08:20
držím palce-pokračuj!je to dobré
 
Stránok 30 z 33