Basket Robotnica radosť Rýchlo,Reklama,Rosignol zimná očká Na kvietku Na kvietku Kuk V pohybe
janot

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: ján
Priezvisko:
Mesto: Levice okolie
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2026-06-12 13:20:30
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon Powershot G7X
Canon PowerShot G12
Praktica MTL 3
Canon EOS 7D
Canon 5D Mark III
Moje objektívy: Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L USM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Príslušenstvo:
janot
Basket janot 2009-01-11 22:55:13
Akcie boli pekné.len to svetlo.asi šetria lebo svietilo len polovica svetiel
 
janot
NA ROZLÚČKU :) janot 2009-01-07 12:15:35
neblázni! pokračuj
 
janot
Prvý úlovok janot 2008-11-18 16:18:55
Už to je dobre,že sa dostaneš do lesa.Držím palce.Foto z prírody mám rád.
 
janot
Prvý úlovok janot 2008-11-16 21:51:25
nevadí,pokračuj
 
janot
,,čelom vpred,,čelom vzad'' janot 2008-11-07 19:57:36
fajn,ako včera
 
janot
opekacka :) janot 2008-11-02 13:38:01
humor? asi smutné
 
janot
Labuď janot 2008-10-04 20:55:52
rozhýbané?clona 2,8 čas 1/2500 iso 400.teraz keď sa na to zpätne pozerám,asi som to troch preostril.orginál je lepší
 
janot
Emili janot 2008-09-29 17:50:39
tiš som to pozeral ale bolo to na pretekoch,všade vela aut.ona si na moment vzala ockov klobúk tak som rýchlo cvakol
 
janot
Labuď janot 2008-09-28 19:09:06
Keď dospeje asi bude
 
janot
ibištek janot 2008-09-16 20:16:23
Máš pravdu.Tento rok opäť krásne kvitli
 
janot
Hviezdička janot 2008-09-11 17:21:56
ok.ale toto nie je zlé!
 
janot
Red bull air race janot 2008-08-11 15:26:12
no keď by bol nad domami to by bolo super.Takto polka lietadla splíva s pozadím.kvalita super!
 
janot
Záchranka janot 2008-08-07 15:25:27
Ďakujem,BigBen,pilot11
 
janot
kuk janot 2008-08-06 22:05:59
pekný portrét,krásne oči
 
janot
Cez Dunaj janot 2008-08-06 16:54:58
to om7:to by bol najmenší problem,orezať z jednej aj druhej strany a je tam len kopa železa.ani mi neuveríte že je to most cez takú velkú rieku akou je Dunaj
 
janot
Záchranka janot 2008-08-06 16:49:12
priatelia,ďakujem za pochopenie.Aspoň niekto
 
janot
Čevený kláštor janot 2008-08-05 21:56:59
neviem či si si všimol-hromozvod máš vodorone
 
janot
Bana janot 2008-08-04 18:24:31
mne sa to žiada skôr na šírku ako na výšku.pekné farby.mohla byť pekná panoráma.skús!ak sa dá
 
janot
žeby gýč? janot 2008-08-04 17:59:44
Neprirodzené.s tymi farbami si to prehnala.ako rozliaty atrament.a píšeš že je to dedina!
 
janot
Záchranka janot 2008-08-04 15:20:03
to smidka:v meste,velká rýchlost,všetsi sa odstupujú,húkačka hučí naplno.no ak sa nevieš do toho vžiť,tak prepáč.a o to mi išlo.Zámerne som to neopísal či to ľudí napadne.A,asi nie.Asi by pomohlo dať k tomu ten príšerný zvuk!
 
Stránok 29 z 33