očká Basket Rýchlo,Reklama,Rosignol Robotnica Na kvietku Na kvietku Kuk V pohybe zimná radosť
janot

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: ján
Priezvisko:
Mesto: Levice okolie
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2026-06-12 13:20:30
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon Powershot G7X
Canon PowerShot G12
Praktica MTL 3
Canon EOS 7D
Canon 5D Mark III
Moje objektívy: Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L USM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Príslušenstvo:
janot
Vo farbe janot 2008-04-01 19:00:15
tak toto je velmi dobré.ten list tam bol už pred natieraním.ten maliar musel byt špecialista
 
janot
donedávna vlastník CANON-u janot 2008-03-22 19:13:37
no ale aj trubka a hlavne ten úžasný stroj majú hodnotu
 
janot
Veľkonočné údeniny janot 2008-03-22 19:01:15
tak toto je parádička.prajem dobrú chuť
 
janot
Naša Beta janot 2008-03-16 17:26:22
tá vaša beta to bude asi bitkár.to pravé oko je nejaké väčšie.pekná fotečka
 
janot
Vrabciak janot 2008-03-05 16:56:35
no u nás ich je plno ale také pekné červené nemáme.to bude tým hl.mestom
 
janot
kolesá janot 2008-02-23 18:03:31
no moja zlatá na tejto foto.sa teda deje.ale ty za to asi nemôžeš!čo už?
 
janot
Borovnianka janot 2008-02-22 18:54:36
foto.z prírody mán rád ale toto...škoda.
všetko povedané už predomnou
 
janot
Bambuľka janot 2008-02-19 17:18:36
už teraz je!
 
janot
...no neodfotíš sa... janot 2008-02-19 17:16:48
no ja to zakončím:CELÁ JA!
 
janot
Voda janot 2008-02-19 17:12:32
skus tu foto.este upravit.ved filtre mas vo fotoshope!!
 
janot
Odpočinok janot 2008-02-14 19:42:30
slabšie,neostré
 
janot
Bambuľka janot 2008-02-13 21:14:30
tak som tu znova.ešte vás to baví?keby ste pozorne čítali ...je to jednoduché
 
janot
Bambuľka janot 2008-02-13 17:06:35
požičali,to v lv a na okolí normálne funguje
 
janot
Bambuľka janot 2008-02-13 16:41:07
ty si ale bystré dievča.to je všetko čo si na tej foto.zistila??
 
janot
Šarlotka janot 2008-02-13 16:37:20
na budúce poprosím také keci súkromnou poštou
 
janot
Na kvietku janot 2008-02-13 16:00:28
ďakujem za hodnotenie aj za pozastavenie
 
janot
Šarlotka janot 2008-02-13 14:56:54
to dinara:to dúfanie malo byť na koho na mňa či na azaziela?
to horal:nerozumiem o tej nadradenosti.To keď okolo teba beha vnučka a ty ju odfotíš to može byť nadradenosť?vobec si to nepochopil
 
janot
Drahý, môžem takto v sobotu na p janot 2008-01-31 23:53:34
no ešte že si to zaregistoval.sme zviknutý na niečo iné od teba!
 
janot
kovova krasa janot 2008-01-31 23:05:59
pekné
 
janot
Not the face!!! janot 2008-01-31 22:52:46
ak je zbraň umelá aj hodnotenie musí byť len umelé
 
Stránok 31 z 33