Robotnica Na kvietku Basket Kuk Na kvietku zimná očká radosť V pohybe Rýchlo,Reklama,Rosignol
janot

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: ján
Priezvisko:
Mesto: Levice okolie
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2026-06-12 13:20:30
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon Powershot G7X
Canon PowerShot G12
Praktica MTL 3
Canon EOS 7D
Canon 5D Mark III
Moje objektívy: Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L USM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Príslušenstvo:
Koma
radosť Koma 2013-07-31 11:14:12
Z Tvojeho profilu..z tej fotomozajky na mňa vykukla, rád som si klikol a ju znova pozrel - super náladu mi spravila.
 
Koma
V pohybe Koma 2013-01-08 18:50:50
toto máš vydarené, takéto mám rád ..ten pohyb...jedna vec...keďže máš v témach čb...skúsil bych jemne jemne popracovať jas, kontrast, ( väčšinou mínus jas plus kontrast pri prevode robím )...kúúštik s krivkou pohnúť poprípade v miešaní kanálov - monochromaticky ešte kapenku bielej pridať...a ďalšia vec - skúsil bych stranovo preklopiť...zľava doprava čítame...a ak by bola preklopená ..zľava doprava by som postupne tými máznutými postavičkami prechádzal postupne vpravo až k tej slečne čo má zdvihnutú tú svoju rúčku a relatívne ostré prsty na nej...takto nejako ma to kúsok viac oslovuje..aj pocitovo, tým prekolopením....ale je to len môj subjektívny názor a pocit...
 
Koma
Milka Koma 2012-01-20 22:48:57
A vôbec drahý priateľu - už som sa Vám chválenkárovala ako som bola pred rokmi v Paríži modelkovať?...že nieeee?!....to je iná robotka ako tuna , tam sa o mňa inak starali...inak zaujímali, tam ma kde jaká modelková lyžiarska závodnica len tak nepredbehla a do záberu sa predomňa nestrčila.....a inak ak máte chuť pokojne ma volajte Džina- to je môj umelecký pseudonym

https://youtu.be/pbGVq-wTPQc
 
Koma
Milka Koma 2012-01-20 22:47:24
A ozaj pán kolega pod tou minulajšou tuna som úplne zabudla:

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/256114/rychlo-reklama-rosignol/

prosím Vás pekne to R...žiadny oný Rosiňol či kerý fras....R....R no predsa R ako Rohy...
 
Koma
Rýchlo,Reklama,Rosignol Koma 2012-01-20 22:29:32
...idem sa kuknúť........do zrkadla
 
Koma
Rýchlo,Reklama,Rosignol Koma 2012-01-20 13:55:54
Hmmm... Takže číslo 5 predsa len stále žije, ale ja sa mooožem na to úplne vyprdnúť....toto mala byť reklama predsa na mňa, a nie na nejakého papšajda Rosaňola....tam žiadna Rosa predsa nebola, tam bol sneh...sneh sneh.....samýýý sneh........dlabem na to, celý deň holú prdel a vemeno vytŕčam a keď si konečne pán kameraman našiel na mňa čas tak voľajaká nohatá slépka voojde do záberu a vemienko mi nechtiskááma prekryje...prčic tam....ešte že ma mala zduplovanú na sebe....ináč by som sa okamžite ohradila...dlabem aj takú robotu.
 
pilot11
Figa-borová pilot11 2012-01-18 12:03:39
pekná figa len kto vie či borová ??
 
pilot11
Západ na severe pilot11 2011-12-15 18:47:31
hmmm no nenazval by som to životom ale preživam aj včera aj dnes som ťa hladal v robote ale stále zamknute.
 
Jastojan
Západ na severe Jastojan 2011-12-10 15:57:09
Čo sa mi páči, je atmo takého typického detského zimného večera - sánkovanie až dovečera, dotmy... No spracovanie a kompozícia majú rezervy... najmä kompo "pol na pol" ma teda neoslovilo.
 
5r majster333 2011-12-03 16:59:44
Výborná!
 
pilot11
Mirko pilot11 2011-09-02 13:56:32
Pekná práca jedina vec škoda že chýba vrch toho nastroja. Inak super ako vždy.
 
borišov
Umelci borišov 2011-07-21 07:22:43
Pre mňa je to málo street. Je to brané z diaľky.
 
tHono
Umelci tHono 2011-07-21 01:43:53
myslim si,ze z tej predlohy ci situacie sa dalo vytazit aj viac.,mozno mas aj lepsi zaber
 
b0baz
Relax b0baz 2011-07-19 08:55:30
..foto zaujala.
 
Koma
Púčik Koma 2011-05-30 00:21:15
akoby sa priestorom načahovala ...a išla tam niečo do rohu zakusnúť...nebude to náhodou Adela? V zelených neostrých plochách pozadia sa mi to javí na monitore také jemne zašumené...normálne by som to asi skúsil jemne rozmazať....tie šumivé zrnká akoby povyberať...ináč by som si s tým ja osobne nevedel poradiť
 
jan.zitniak
Margaretka jan.zitniak 2011-05-27 21:29:06
Veľmi pekný záber. Viac sa zamerať na časť kvetu, ktorý si plánoval zaostriť, ale možno to bol úmysel.
 
Fialka ondrej kekenak 2011-03-24 09:59:44
krasne foto...
 
stevika
Fialka stevika 2011-03-24 08:21:32
"fialôčka drobnučná
učupená v kríčku,
prečo že máš ručníček
na belavom líčku ?"

pekné, už sa na ne teším
 
daniela-4
Nad jazerom daniela-4 2011-03-19 13:55:00
ta hmla je pekna ako sa tam taha... ponad par domcekov.
 
Šarlotka beholder 2011-03-09 20:43:35
...podarené....aj foto...aj dieťa: )
 
Stránok 4 z 9
1 2 3 4 5 6 ... 8 9